پرتال مشتریان

یکی از نیازهای اساسی در رابطه با مشتریانمان ایجاد فضایی اختصاصی برای آن هاست که بتوانند به راحتی و مستقیم درخواست ها و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارند و در کوتاه ترین زمان پاسخ آن راپیدا کنند . این امر به ما کمک میکند که بتوانیم تعامل نزدیکتری با مشتریانمان داشته باشیم.

پرتال مشتریان در کنار نرم افزار SarvCRM این امکان را به مشتریان شما می دهد تا بتوانند علاوه بر ثبت مشکلات و ارسال تیکت، فاکتور های خرید خود را به صورت مستقیم دریافت کنند و وضعیت پرداخت هر کدام را مشاهده و در صورت نیاز از طریق همان فضای پرتال فاکتور های مانده ی خود را پرداخت کنند.

پرتال مشتریان SarvCRM

امکانات پرتال مشتریان

سیستم تیکتینگ

مشتریان می توانند درخواست های پشتیبانی را در پورتال ثبت نمایند تا کاربران مجموعه شما با مشاهده آنها در SarvCRM به تیکت های آنها پاسخ دهند. تیکتینگ قابلیت ارسال و دریافت فایل بر روی تیکت را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مشاهده فاکتورها و پرداخت آنلاین

برای کوتاه تر کردن فاصله زمانی صدور فاکتور تا پرداخت مشتریان می توانید، مشتریان شما می توانند فاکتورهای خود را پورتال مشتریان مشاهده نموده و آنها را از طریق پورتال در درگاه پرداخت شما پرداخت نمایند.

تایید پیش فاکتورها و قراردادها

مشتریان می توانند پیش فاکتورها و قراردادهایی که در SarvCRM برای آنها صادر نمایید را در پورتال مشتریانشان مشاهده نموده و آنها را تایید نمایند. به این شکل فرایند دریافت تاییدیه شما از مشتریان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

پایگاه دانش

دستورالعمل ها و راهنماهای استفاده از محصولات خود را می توانید در پایگاه دانش قرار دهید تا مشتریانتان با مطالعه آنها بتوانند بتوانند مشکلات ایتدایی خود را حل کرده و زمان کمتری از کارشناسان شما بگیرند. به این شکل هم مشتریان راضی تر خواهند بود و هم تیم شما می تواند به مشتریان بیشتر سرویس ارائه دهد.