پرتال مشتریان

یکی از نیازهای اساسی در رابطه با مشتریانمان ایجاد فضایی اختصاصی برای آن‌ها است که بتوانند به راحتی و مستقیم درخواست‌ها و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارند و در کوتاه‌ترین زمان پاسخ آن را پیدا کنند . این امر به ما کمک می‌کند که بتوانیم تعامل نزدیکتری با مشتریانمان داشته باشیم.

پرتال مشتریان در کنار نرم افزار SarvCRM این امکان را به مشتریان شما می‌دهد تا بتوانند علاوه بر ثبت مشکلات و ارسال تیکت، فاکتور‌های خرید خود را به صورت مستقیم دریافت کنند و وضعیت پرداخت هر کدام را مشاهده و در صورت نیاز از طریق همان فضای پرتال فاکتورهای مانده‌ی خود را پرداخت کنند.

پرتال مشتریان SarvCRM

امکانات پرتال مشتریان

سیستم تیکتینگ

مشتریان می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی را در پورتال ثبت نمایند تا کاربران مجموعه شما با مشاهده آن‌ها در SarvCRM به تیکت‌های آن‌ها پاسخ دهند. تیکتینگ قابلیت ارسال و دریافت فایل بر روی تیکت را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشاهده فاکتورها و پرداخت آنلاین

برای کوتاه‌تر کردن فاصله زمانی صدور فاکتور تا پرداخت مشتریان می‌توانید، مشتریان شما می‌توانند فاکتورهای خود را پورتال مشتریان مشاهده نموده و آن‌ها را از طریق پورتال در درگاه پرداخت شما پرداخت نمایند.

تایید پیش فاکتورها و قراردادها

مشتریان می‌توانند پیش فاکتورها و قراردادهایی که در SarvCRM برای آن‌ها صادر نمایید را در پورتال مشتریانشان مشاهده نموده و آن‌ها را تایید نمایند. به این شکل فرآیند دریافت تاییدیه شما از مشتریان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

پایگاه دانش

دستورالعمل‌ها و راهنماهای استفاده از محصولات خود را می‌توانید در پایگاه دانش قرار دهید تا مشتریانتان با مطالعه آن‌ها بتوانند مشکلات ابتدایی خود را حل کرده و زمان کمتری از کارشناسان شما بگیرند. به این شکل هم مشتریان راضی تر خواهند بود و هم تیم شما می‌تواند به مشتریان بیشتر سرویس ارائه دهد.