درباره ما

شرکت توسعه راهکارهای مدیریت سرونو عضو گروه شرکت های همکاران سیستم در اسفندماه سال 1391 برای پوشش شکاف بزرگی که در حوزه CRM در ایران وجود داشت، شروع به کار کرد. این شرکت تا به امروز؛ به صورت تخصصی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری فعالیت می­کند.

شرکت­‌ها برای آن که بتوانند در بازار رقابتی کنونی باقی بمانند و مشتریان خود را راضی و خشنود سازند و درکنار آن هزینه‌­های فروش و بازاریابی خود را بهینه نگاه دارند، نیاز به پیاده‌­سازی مفهوم و فرهنگ CRM در شرکت خود دارند. به همین جهت، تیم سرونو شرکت­‌ها را از ابتدای کار طراحی، استراتژی­‌های مدیریت ارتباط با مشتری تا به کارگیری سیستم‌­های CRM همراهی کرده و در تمام جنبه‌های مربوط به بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، همچون مشاورانی مورد اعتماد در کنار آن‌ها خواهد بود.

شرکت سرونو بر اساس نیازهای کسب و کارهای ایرانی و بر پایه بهترین تجربیات بین‌المللی نرم‌­افزار SarvCRM را توسعه داده است.

هوشمندی در بازاریابی، فروش و خدمات، مدیریت همه‌ی فعالیت‌ها و پیگیری‌های موثر با مشتریان، سنجش اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی، مدیریت فروش‌های جاری، مدیریت خدمات پس از فروش، اتوماتیک‌سازی فعالیت‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها به مشتریان بخشی از ویژگی‌های SarvCRM است.

یکی از بزرگترین ویژگی­‌های SarvCRM مبتنی بودن آن بر تکنولوژی پردازش ابری است. از مزایایی که پردازش ابری برای استفاده کنندگان آن به همراه دارد این است که کسب و کار، بسیاری از مشکلاتی که عموما در استفاده و نگهداری از نرم افزارها به وجود می‌آید مواجه نمی‌شوند، سرعت اجرا و پیاده سازی نرم افزار بسیار بالاتر است، امکان مقیاس پذیری نرم افزار وجود دارد، همواره از آخرین نسخه نرم افزار استفاده می‌شود، سرعت تولید امکانات جدید توسط تامین کننده بالاتر است و سطح بالاتری از در دسترس بودن نرم افزار وجود دارد.

SarvCRM با استفاده از چارچوب نرم افزار SugarCRM  (یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری) براساس لایسنس* GNU General Public License (version 3) تهیه شده و با رعایت تمامی قوانین بین المللی در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

از سال 1395 و با هدف ارزش آفرینی بیشتر برای مشتریان و پوشش کامل و یکپارچه فرآیندهای ایشان در حوزه‌های CRM و ERP، سرونو و همکاران سیستم همکاری نزدیکی را آغاز کردند که خروجی مثبت پروژه‌های اولیه موجب شد در سال 1398 سرونو به گروه شرکت‌های همکاران سیستم بپیوندد.

*

.SarvCRM, a fork of SugarCRM Community Edition 5.5.4, developed in 2012, operates under GNU General Public License (Version 3), abiding by all international laws


فرهنگ کاری سرونو

  • هدف ما حل کردن مشکلات مشتریان است. به همین دلیل همراه شما وارد گود می‌شویم. ارائه گزارش های تفصیلی از وضعیت فعلی کسب و کارتان نمی‌تواند مشکلات شما را حل نماید به همین دلیل ما هم آستین‌ها را بالا می‌زنیم و در کنار شما به حل مشکلات می‌پردازیم.
  • به مشتریان کمک می‌کنیم موفق شوند، چرا که موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریان است. موفقیت شما برای ما مهم است چرا که می‌خواهیم همیشه در کنار شما بمانیم.
  • در هر تصمیم گیری از خودمان می‌پرسیم این کار چه کمکی به مشتریان میکند. این به آن معنی است که همیشه منافع شما را در اولویت قرار می‌دهیم.
  • اگر بدانیم که خدمات ما به شما کمکی نمی‌کند، مطمئنا این را به شما میگوییم. فقط نمیخواهیم خدمات خود را بفروشیم. ایجاد مشتری موفق و راضی مهم‌ترین هدف ماست.
  • ما دوست مطیعی که هر چه شما بگویید، چشم بگوید نیستیم . ما می‌خواهیم مشاوران مورد اعتمادتان باشیم. در مورد درخواست‌های شما با یک‌دیگر گفتگو می‌کنیم و همراه با هم مواردی را اجرا میکنیم که برای شما ارزش ایجاد نماید. ما برای اینکه شما را از خود راضی کنیم تمامی در خواستهایتان بی‌چون و چرا انجام نمی‌دهیم. سعی میکنیم برای شما ارزش بیافرینیم تا از ما راضی باشید.
  • قولی نمی‌دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم. اصلا دوست نداریم بدقول باشیم. اگر کاری را نتوانیم انجام دهیم، قول انجام آن را نمی‌دهیم.

تیم رهبری SarvCRM

محسن طلایی

Board Member Of
System Group
&
Board Member

علی‌اکبر صمدزاده

Board Member Of
Systemgroup
&
Board Advisor

احمد پورمظفری

Product Lead At Retail Solution
&
Board Member

پگاه گرانمایه

Director of System Group Marketplace
&
Board Adviser

رضا گذشتی


Board Member
&
CRM Manager

اویس سراج

Senior Product Director Of
System Group
&
Board Advisor

فرهاد بابازاده

CEO


30 روز استفاده رایگان از SarvCRM

شما می‌توانید در یک دوره 30 روزه به صورت واقعی از SarvCRM استفاده نموده و میزان پاسخگویی آن به نیازهای خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این دوره به شما کمک می‌کند سیستمی متناسب با نیازهای خود را انتخاب نمایید.