CRM تنها یک نرم افزار نیست و از استراتژی تا کارکنان در رسیدن به خروجی های ارتباط با مشتری نقش دارند. سرونو برای همراهی شما در این مسیر تشکیل شد.

چرا سرونو متولد شد؟

در اسفند 91 سرونو با هدف کمک به شرکت های ایرانی در رسیدن به اهداف خود در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) متولد شد. سرونو علیرغم اینکه عمده شرکت های ارائه کننده نرم افزار CRM در ایران تنها به بعد نرم افزاری CRM پرداخته اند با این اعتقاد وارد بازار شده است که شرکت ها صرفا با خرید نرم افزار CRM نمی توانند مشکلات خود را مرتفع کنند و در بسیاری از موارد نگهداری از نرم افزار و جا انداختن آن خود تبدیل به یک مشکل می شود. به اعتقاد سرونو نرم افزار CRM یک ابزار است که از فرایند های فروش، بازاریابی و خدمات رسانی به مشتری که به درستی و متناسب با اهداف سازمان ترسیم شده اند پشتیبانی می کند و اگر فرایند ها، استراتژی ها و یا کارکنان ما در جای خود قرار نگرفته باشند نرم افزار تنها وضعیت نادرست ما را بهینه خواهد کرد.

به اعتقاد سرونو با افزایش رقابت، افزایش دانش مشتریان و ظهور شبکه های اجتماعی، انتظارات مشتریان افزایش یافته و شرکت ها دیگر با روش های سنتی نمی توانند به حیات خود ادامه داده و لازم است قابلیت های برندینگ، بازاریابی، پشتیبانی و نگهداری از مشتریان و نحوه مدیریت فرآیندهای فروش و ارائه خدمات خود را براساس قوانین جدید باز تعریف نمایند.

SarvCRM در اسفندماه سال 1391 بعنوان اولین نرم افزار CRM مبتنی بر تکنولوژی پردازش ابری در ایران براساس مدل نرم افزار به عنوان خدمت SaaS در اختیار کاربران قرار گرفت. SarvCRM با استفاده از چارچوب نرم افزار SugarCRM (یکی از محبوبترین نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری) براساس لایسنس GNU General Public License (version 3) تهیه شده و با رعایت تمامی قوانین بین المللی در اختیار کاربران قرار داده می شود. در توسعه SarvCRM استفاده از برترین ویژگی های نرم افزارهای تراز اول دنیا مانند SAP ، Salesforce و Siebel مد نظر قرار داده شده تا بتوان در یک مجموعه یکپارچه به نیازهای مدیریت ارتباط با مشتری کسب و کارهای ایرانی پاسخ داد.

تیم سرونو شما را از طراحی استراتژی های مدیریت ارتباط با مشتری تا به کارگیری نرم افزار CRM همراهی کرده و در تمام جنبه های مربوط به بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، همچون مشاورانی مورد اعتماد در کنار شما خواهد بود.

رابطه دوستانه سرونو با شرکت های مطرح دنیا که در زمینه ارائه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتریان فعال هستند مانند Salesforce.com ، Accenture ، SAP و … امکان استفاده از تجربیات و آخرین دستاوردهای این شرکت ها در زمینه ابزار و نحوه پیاده سازی سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری را ممکن ساخته و از مشاوره آنها در زمینه های مختلف طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری استفاده می شود.

* SarvCRM, a fork of SugarCRM Community Edition 5.5.4, developed in 2012, operates under GNU General Public License (Version 3), abiding by all international laws.

فرهنگ کاری سرونو

  • هدف ما حل کردن مشکلات مشتریان است. به همین دلیل همراه شما وارد گود می شویم. ارائه گزارش های تفصیلی از وضعیت فعلی کسب و کارتان نمی تواند مشکلات شما را حل نماید به همین دلیل ما هم آستین ها را بالا می زنیم و در کنار شما به حل مشکلات می پردازیم.
  • به مشتریان کمک می کنیم موفق شوند، چراکه موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریان است. موفقیت شما برای ما مهم است چرا که می خواهیم همیشه در کنار شما بمانیم.
  • در هر تصمیم گیری از خودمان می پرسیم این کار چه کمکی به مشتریان می کند. این به آن معنی است که همیشه منافع شما را در اولویت قرار می دهیم.
  • اگر بدانیم که خدمات ما به شما کمکی نمی کند، مطمئنا این را به شما می گوییم. فقط نمی خواهیم خدمات خود را بفروشیم. ایجاد مشتری موفق و راضی مهمترین هدف ماست.
  • ما دوست مطیعی که هر چه شما بگویید، چشم بگوید نیستیم . ما می خواهیم مشاوران مورد اعتمادتان باشیم. در مورد درخواست های شما با یکدیگر گفتگو می کنیم و همراه با هم مواردی را اجرا می کنیم که برای شما ارزش ایجاد نماید. ما برای اینکه شما را از خود راضی کنیم تمامی در خواست هایتان بی چون و چرا انجام نمی دهیم. سعی می کنیم برای شما ارزش بیافرینیم تا از ما راضی باشید.
  • قولی نمی دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم. اصلن دوست نداریم بدقول باشیم. اگر کاری را نتوانیم انجام دهیم، قول انجام آن را نمی دهیم.

تیم رهبری Sarv CRM

30 روز استفاده رایگان از SarvCRM

شما می توانید در یک دوره 30 روزه بصورت واقعی از SarvCRM استفاده نموده و میزان پاسخگویی آن به نیازهای خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این دوره به شما کمک می کند سیستمی متناسب با نیازهای خود را انتخاب نمایید.