پشتیبانی نرم افزار CRM

نرم افزار CRM - پشتیبانی

نرم افزار SarvCRM دربردارنده خدمات پشتیبانی متنوعی از جمله ارائه نسخه های جدید تر، پاسخ به مشکلات و سوالات کاربران و برطرف نمودن مشکلات احتمالی در نرم افزار می باشد؛ به طوری که کاربران می توانند همواره از آخرین ورژن نرم افزار بهره مند گردند. همچنین بدلیل ارائه این نرم افزار CRM بر روی بستر پردازش ابری به محض بروز هرگونه مشکل احتمالی و حل آن، این مشکل برای تمامی کاربران حل خواهد شد.

تمامی کاربران نرم افزار CRM می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی، از طریق پورتال مشتریان سرونو که از داخل حساب کاربری آنها در دسترس می باشد تمامی مشکلات خود را مطرح نمایند (راهنمای استفاده از پورتال مشتریان) تا طی مدت حداکثر 4 ساعت کاری (شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 و پنج شنبه 8:30 تا 13) تیم پشتیبانی SarvCRM جهت حل مشکل با آنها ارتباط برقرار نماید.

مستندات آموزشی نرم افزار CRM

از آنجایی که ممکن است کاربران در هنگام کار با نرم افزار با سوالات متعددی روبرو گردند، کارشناسان SarvCRM تلاش نموده اند تا در قالب مستندات آموزشی بتوانند پاسخگوی برخی سوالات شما باشند. برای استفاده از این مستندات لطفا به بخش مستندات آموزشی SarvCRM مراجعه فرمایید.

ویدیوهای آموزشی نرم افزار CRM

برای آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار SarvCRM ویدیو های آموزشی مختلفی تهیه شده است که کابران با مشاهده آنها می توانند اصول اولیه استفاده از SarvCRM را فرا گیرند. برای مشاهده این ویدیو ها لطفا به بخش ویدیوها مراجعه فرمایید.

30 روز استفاده رایگان از نرم افزار CRM

شما می توانید در یک دوره 30 روزه بصورت واقعی از SarvCRM استفاده نموده و میزان پاسخگویی آن به نیازهای خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این دوره به شما کمک می کند سیستمی متناسب با نیازهای خود را انتخاب نمایید.