پرداخت ها

قابلیت جدیدی که به شما معرفی می کنیم ماژول پرداخت‌هاست.
این قسمت در نرم افزار sarvcrm به شما کمک می‌کند تا بتوانید پرداخت‌های ورودی و خروجی خود را مدیریت کنید و بتوانید بر اساس آن تصمیمات درست‌تری در معاملات خود بگیرید.
بر اساس پرداخت‌های مشتریانتان می‌توانید در رابطه با ادامه معاملات خود با آن‌ها تصمیم بگیرید هم چنین می‌توانید سقف اعتباری مناسب به آن‌ها اختصاص داده و در اختیار فروشندگانتان قرار دهید.

روش کار با ماژول پرداخت‌ها

در ابتدا مطابق شکل زیر لازم است از روی نوار منو قسمت پرداخت‌ها را انتخاب کنید. و سپس بر روی گزینه ایجاد پرداخت کلیک کرده و وارد صفحه مورد نظر شوید.

همان‌طور که در شکل زیر دیده می‌شود شما تعدادی فیلد در اختیار دارید تا اطلاعات مربوط به پرداخت خود را وارد کنید اما نکته مهم و کلیدی ایجاد ارتباط میان این پرداخت و اطلاعات درون نرم افزار CRM شما می‌باشد.
در آخرین قسمت صفحه شما گزینه اقلام خط را در اختیار دارید که می‌توانید از طریق آن اطلاعات پرداخت خود را به فاکتورها(در صورتی که اطلاعات پرداخت ورودی باشد) یا سفارشات خرید مورد نظر (در صورتی که اطلاعات پرداخت خروجی باشد)ارتباط دهید.
لازم به ذکر است مبلغ دریافتی یا پرداختی خود را می‌توانید به بیش از یک فاکتور و یا سفارش خرید اختصاص دهید و نرم افزار به صورت خودکار این مبالغ را بر روی اطلاعات پرداختی آن‌ها اعمال می‌کند.