“رویداد یک روز ابرآمدی”، معرفی رایانش ابری به مدیران کسب و کار

شرایط خاص امسال، موجب شد مدیران کسب وکارها، ضمن مواجهه با چالشهای جدید، سبک متفاوتی از کار را تجربه کنند. تعداد زیادی از کسب وکارها با آینده نگریهایی که داشتند و به لطف فناوری اطلاعات، توانستند در این سال سخت، کسب وکارشان را پابرجا نگه دارند و حتی توسعه دهند. هیچ یک از ما نمیدانیم در سال‌های بعد، چه عوامل جدیدی به دنیای کسب وکار وارد می‌شوند و آن را تحت تاثیر قرار می‌دهند. با توجه به روند چندسال گذشته، پیش بینی می‌شود که فناروی اطلاعات نقش پررنگی در جهش کسب و کارها خواهد داشت.

یکی از ابزارهای لازم برای ایجاد بستر مناسب فناوری اطلاعات برای یک کسب وکار ، ایجاد پایداری و تداوم فعالیت بر این بستر است که عملا با توجه به موضوعاتی از قبیل دسترسی دشوار به زیرساخت‌های آی تی، کسب وکارها را با مشکلات زیادی روبرو کرده است. البته در کنار این موضوعات، نگرانی‌های نگهداری از زیرساخت‌ها و پشتیبانی از آن‌ها نیز از دغدغه‌های مدیران است.

با شرکت در رویداد «یک روز ابرآمدی» ، می‌توانید با مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین راهکارهای ابری، متناسب با کسب وکارتان، آشنا شوید.

لازم به ذکر است ما برای مشارکت کنندگان در این رویداد، پیشنهادات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به صفحه رویداد مراجعه کنید. همچنین ، برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً این صفحه را ببینید: مزایای نرم افزار CRM ابری.

Abramad Event

دیدگاهتان را بنویسید