پیام نوروزی مدیر عامل سرونو

این روزهای پایان سال بسیار برای من لذت بخش است چراکه وقتی به عقب نگاه می کنم سال 1394 سالی پربار برای شخص من و تیم سرونو  بود. به مشتریانمان افتخار می کنم و صمیمانه از آنها سپاسگزارم که به سرونو اعتماد کرده و اجازه دادند که برای حل چالش هایشان در زمینه CRM با آنها همراه شویم و نرم افزار CRM ابری ما را برای استفاده انتخاب کردند.

تغییر، مشخصه اصلی بازار امروز در اکثر صنایع است و همگی در میان امواج انقلاب تکنولوژی قرار داریم. مشتریان ما در پاسخ به مشکلات عدیده ای که در کسب و کارشان  با آن مواجه اند، به سرعت  در حال حرکت به سمت دنیای دیجیتال هستند. هدف ما نیز این است که مشتریانمان در این مسیر بجای منفعلانه، بصورت فعالانه عمل کنند.

بر این اساس، تصمیم داریم سرونو را به سمتی هدایت کنیم که به مفهوم ” تحول تجربه مشتری دیجیتال” نزدیک تر گردد؛ مفهومی که ترکیبی از مفاهیم دیجیتال، تکنولوژی پردازش ابری و بهبود فرایند CRM است و همگی توسط فناوری های نوین امکان پذیر می گردند. در هر یک از این حوزه ها، سرمایه گذاری های قابل توجهی  انجام داده ایم تا موقعیت خود را بهبود بخشیم و توانمندی هایمان را افزون تر نماییم و با یک نگاه جامع، نیازها در حوزه CRM را به امکاناتی قابل استفاده برای مشتریانمان تبدیل نماییم.

به همین دلیل است که ما همچنان همکار و گزینه اصلی بسیاری از سازمان های بزرگی هستیم که می خواهند تجربه ای که به مشتریانشان ارائه می دهند را متحول کرده و بهبود دهند. ما همچنین بدنبال ایجاد روابطی مستحکم تر و پایدار با مشتریان خود هستیم؛ و ادامه ارتباط ما با مشتریانمان به این معنی است که توانسته ایم آنان را در پاسخ دهی به چالش هایشان در زمینه CRM یاری دهیم و مفهوم Game Changers را برای آنها ملموس تر کنیم.

در پایان می خواهم تشکر صمیمانه ای از تیم سرونو داشته باشم که کاملا متعهدانه و مشتاقانه به ایجاد ارزش برای سازمان خود و مشتریانش پرداختند. حرکت های بسیار خوبی در سال 1394 داشتیم؛ به گونه ای که می توانیم به رهبری آینده در حوزه کسب و کار خود امیدوار باشیم. سال 1395  کارهای زیادی برای انجام داریم؛ از جمله برنامه هایی بزرگ برای پاسخگویی به نیازهای مشتریانمان در حوزه نرم افزار CRM. با توجه به قابلیت های موجود در مجموعه خود اطمینان دارم که می توانیم به مشتریان خود در ارائه تجربه مشتری متفاوت و پایدار بدرستی عمل کنیم.

 

فرهاد بابازاده

 

دیدگاهتان را بنویسید