تکنولوژی پردازش ابری

تکنولوژی پردازش ابری (Cloud computing) سهولت استفاده، هزینه و دردسر کمتر و امنیت بالاتر را به همراه دارد. با استفاده از این تکنولوژی کافی است از طریق اینترنت وارد نرم افزار شوید و شروع به استفاده از آن کنید، به همین راحتی.

زمانی که از نرم افزار CRM به صورت پردازش ابری استفاده می‌کنیم دیگر از هزینه‌هایی نظیر خرید لایسنس، سرور، نصب، نگهداری، پشتیبانی و … خبری نیست. بلکه تنها هزینه استفاده از آن را آن هم به صورت اشتراک ماهیانه پرداخت می‌کنیم. در واقع ما تنها به اندازه ای که استفاده می‌کنیم هزینه می‌دهیم نه بیشتر.
همچنین شما می‌خواهید از مزایای CRM استفاده نمایید ولی تیم‌های داخلی خود را با دردسر نگهداری از یک نرم افزار دیگر مواجه نکنید.

برخی مزایای پردازش ابری

با تکنولوژی پردازش ابری به غیر از کامپیوتر یا لپ تاپتان به هیچ سخت افزاری نیاز ندارید. نیاز به نصب، به روزرسانی، تعمیر و نگهداری نرم افزار را هم ندارید. تمام این‌ها به عهده سرونو است. همواره هم از آخرین نسخه نرم افزار استفاده خواهید کرد.

معمولا با ورود هر نرم افزار جدیدی از جمله نرم افزار CRM به سازمان زمان بیشتری از تیم IT گرفته خواهد شد و شاید نیاز باشد افرادی نیز استخدام شوند، ولی در اینجا زمانی از متخصصین IT شما گرفته نخواهد شد.

استفاده از آن به راحتی استفاده از ایمیل های Yahoo و Gmail شما است و در هر زمان و مکانی به اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت.

نگهداری و محافظت از اطلاعات شما توسط تیمی خبره و حرفه ای انجام می‌شود.

برای درک بهتر مفهوم پردازش ابری می‌توانید ویدیویی را که شرکت افرانت دوبله و منتشر کرده است را از لینک زیر دانلود و مشاهده فرمایید. همچنین ، برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً این صفحه را ببینید: مزایای نرم افزار CRM ابری.


30 روز استفاده رایگان از SarvCRM

شما می‌توانید در یک دوره 30 روزه به صورت واقعی از SarvCRM استفاده نموده و میزان پاسخگویی آن به نیاز‌های خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این دوره به شما کمک می‌کند سیستم‌ای متناسب با نیاز‌های خود را انتخاب نمایید.