تکنولوژی پردازش ابری

تکنولوژی پردازش ابری (Cloud computing) سهولت استفاده، هزینه و دردسر کمتر و امنیت بالاتر را به همراه دارد. با استفاده از این تکنولوژی کافی است از طریق اینترنت وارد نرم افزار شوید و شروع به استفاده از آن کنید، به همین راحتی.

زمانی که از نرم افزار CRM بصورت پردازش ابری استفاده می کنیم دیگر از هزینه هایی نظیر خرید لایسنس، سرور، نصب، نگهداری، پشتیبانی و … خبری نیست. بلکه تنها هزینه استفاده از آن را آن هم بصورت اشتراک ماهیانه پرداخت می کنیم. در واقع ما تنها به اندازه ای که استفاده می کنیم هزینه می دهیم نه بیشتر.
همچنین شما می خواهید از مزایای CRM استفاده نمایید ولی تیم های داخلی خود را با دردسر نگهداری از یک نرم افزار دیگر مواجه نکنید.

برخی مزایای پردازش ابری

تکنولوژی پردازش ابری - امنیت بیشتر

نگهداری و محافظت از اطلاعات شما توسط تیمی خبره و حرفه ای انجام می شود.

تکنولوژی پردازش ابری - راحتی استفاده

استفاده از آن به راحتی استفاده از ایمیل های Yahoo و Gmail شما است و در هر زمان و مکانی به اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت.

تکنولوژی پردازش ابری - صرفه جویی در زمان

معمولا با ورود هر نرم افزار جدیدی از جمله نرم افزار CRM به سازمان زمان بیشتری از تیم IT گرفته خواهد شد و شاید نیاز باشد افرادی نیز استخدام شوند، ولی در اینجا زمانی از متخصصین IT شما گرفته نخواهد شد.

تکنولوژی پردازش ابری - عدم نیاز به سخت افزار

با تکنولوژی پردازش ابری به غیر از کامپیوتر یا لپ تاپتون به هیچ سخت افزاری نیاز ندارید. نیاز به نصب، به روزرسانی، تعمیر و نگهداری نرم افزار را هم ندارید. تمام این ها به عهده سرونو است. همواره هم از آخرین نسخه نرم افزار استفاده خواهید کرد.

برای درک بهتر مفهوم پردازش ابری می توانید ویدیویی را که شرکت افرانت دوبله و منتشر کرده است را از اینجا دانلود و مشاهده نمایید.

30 روز استفاده رایگان از SarvCRM

شما می توانید در یک دوره 30 روزه بصورت واقعی از SarvCRM استفاده نموده و میزان پاسخگویی آن به نیازهای خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این دوره به شما کمک می کند سیستمی متناسب با نیازهای خود را انتخاب نمایید.