وبینار آنلاین

یکپارچگی SarvCRM و سپیدار سیستم

در این وبینار تمرکز بر روی کارایی دو نرم افزار SarvCRM و سپیدار سیستم در هنگام یکپارچگی و اقدماتی که به جهت افزایش امنیت داده‌ها بر اساس رویکرد همکاران سیستم انجام شده مورد بررسی قرار می‌گیرد. در کنار آن نیازمندی‌ها و چالش‌های این یکپارچگی را با شما نیز مرور خواهیم کرد.

زمان ثبت نام به پایان رسیده است، برای دیدن وبینار بر روی لینک کلیک فرمایید.

 • زمان برگزاری
  سه شنبه 1403/02/18
  ساعت 16:30 تا 18:00
 • در مورد این وبینار سوال خاصی دارید؟
  نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟
  از ما بپرسید!
  ۰۲۱-۸۳۳۸۲۲۰۰

  یا به ما ایمیل بزنید!
  info@sarvcrm.com

در این سمینار چه می‌گذرد؟

Mohammadrezad

من محمدرضا دانافرد،
مدیریت عملیات فروش و پیاده‌سازی شرکت “مشاوران راهکار” هستم. “مشاوران راهکار” نمایندگی فروش و پیاده سازی SarvCRM می‌باشد. در این وبینار نیازمندی‌ها و چالش‌ها یکپارچگی CRM با سپیدار سیستم را با شما مرور و راهکار همکاران سیستم در این زمینه بررسی خواهیم کرد.

Ax3

من نرگس نداف زاده شیرازی،
مدیر محصول سپیدار سیستم و مولف کتاب رایانه کار حسابداری – نرم افزار سپیدار هستم. در این وبینار به بررسی اهمیت امنیت داده‌ها و راهکار همکاران سیستم جهت یکپارچگی نرم افزار SarvCRM و سپیدار سیستم صحبت خواهیم کرد.

20240

من علی شفق،
مدیر فروش شرکت سرونو هستم.در این وبینار به معرفی SarvCRM و رابطه آن با شرکت همکاران سیستم به‌ همراه استراتژی این محصول در بازار خواهیم پرداخت. در ادامه هم‌افزایی یکپارچگی ابزار مدیریت ارتباط با مشتریان با نرم‌افزار مالی سپیدار را درشرکت‌های کوچک‌ و متوسط بررسی خواهیم کرد.

جریان یکپارچه داده‌ها بین دو نرم‌افزار تضمین می‌کند که تمام اطلاعات و تعاملات مشتری به طور دقیق جمع‌آوری شده و در سراسر سازمان به اشتراک گذاشته می‌شود که این جریان داده‌ها در نهایت منجر به بهبود کارایی، تصمیم‌گیری و رضایت مشتریان می‌گردد.
چرا یکپارچگی SarvCRM و سپیدار سیستم؟