ژیوان زیست فناوری روژه

درباره شرکت ژیوان زیست فناوری روژه

شرکت ژیوان زیست فناوری روژه در سال ۱۳۹۲ با هدف تولید طیف وسیعی از کیت‌های زیست‌شناسی مولکولی فعالیت خود را آغاز کرد و با گذشت زمان، با رشد و بالندگی به یک سازمان بیوتکنولوژی جامع و موفق در ایران تبدیل شده است. گروه روژه در تمام مراحل، از تحقیق و توسعه تا تولید تلاش می‌کند کیت‌های زیست شناسی مولکولی با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهند.

چالش‌ها

چالش‌های اصلی که برای حل آن‌ها استفاده از نرم افزار SarvCRM آغاز شد به شرح زیر بودند:

شرکت ژیوان زیست فناوری روژه قبل از نرم افزار CRM فارسی دیگری استفاده می‌کردند که به دلایل پشتیبانی ضعیف، خدمات با کیفیت پایین و محدودیت در گزارش‌ها به فکر تغییر نرم افزار افتادند. با توجه به بزرگ‌تر شدن شرکت و افزایش مشتریان این تفکر تقویت گرفت و نهایتا نرم افزار SarvCRM تهیه شد.


سایت:www.rojetechnologies.com
صنعت: تولید کیت‌های زیست‌شناسی مولکولی

دسته: B2B

پیاده سازی راهکار

پس از قرارگیری اطلاعات مشتریان از طریق یکپارچگی با نرم افزار راهکاران، آموزش به کاربران با بررسی جزئیات فرآیند کاری آغاز شد که با گذشت نزدیک به 8 ماه از شروع پیاده‌سازی و استقرار دغدغه‌های این مجموعه رفع شده است.

نتایج پیاده سازی

پیاده سازی نرم افزار SarvCRM کمک کرده است که نتایج زیر در مجموعه ژیوان زیست فناوری روژه حاصل شود:

  • آموزش استفاده از  نرم افزار : آموزش نرم افزار کار دشواری است و از جهات مختلف باید به آن تسلط داشت که خوشبختانه با ساده‌گویی در آموزش و تسلط مدیر پروژه نتایج بیشتر از انتظاری حاصل شد.
  • اطلاعات سازماندهی شده: به راحتی می‌توان تعداد جلسات، تماس‌ها، فروش‌ها و … به ازای هر کاربر را رصد کرد. تمام اطلاعات مشتریان منسجم در سیستم قرار گرفته است.
  • سهولت در گزارش گیری ها: مدیریت کردن فروش با وجود گزارش‌های متنوع خیلی راحت شده است.
  • پشتیبانی نرم‌افزار : در بخش پشتیبانی نوع گفتار و فن بیان بچه‌ها عالی است. کاملا آموزش دیده، خوش برخورداند و این فرهنگ سازمانی عالی است.

سخن پایانی

جناب کریمی مدیر بازاریابی شرکت ژیوان زیست فناوری روژه:

آموزش فرهنگ استفاده از نرم افزار CRM و یکپارچگی با راهکاران برای مجموعه خیلی مهم بود. ما همواره و به صورت منظم جلسات آموزشی را داشتیم. از یکپارچگی و گزارشات استفاده می‌کنیم و راضی هستیم.
در آخر هم؛ تشکر می‌کنم از تیم پشتیبانی SarvCRM که خیلی خوب، قوی و مسلط‌اند.