Group

درباره شرکت شویا سازان

جربه صاحبان شرکت شویا سازان طبرستان که از سال 1383 فعالیت داشته است در زمینه راه اندازی خطوط تولید صنعتی و کارگاهی فعالیت خود را آغاز نموده است. شویاسازان با ایجاد واحدهای تولیدی در شهرها و استان‌های مختلف که به صورت مستقل و تحت نظارت شرکت مادر مشغول به فعالیت است.

چالش‌ها

این شرکت با افزایش تعداد مشتریان، نیازمند بهبود و ارتقاء ارتباط با آن‌ها بود تا بتواند در زمینه‌ی ثبت و نگهداری اطلاعات مشتریان، پیگیری فروش و مدیریت بهتر عملکرد پرسنل، کارایی خود را بهبود بخشد. دغدغه‌ی اصلی آن‌ها، یکپارچگی با نرم‌افزار مالی سپیدار بود تا اطمینان حاصل کنند که گزارش‌های موثق به تصمیم‌گیری آن‌ها کمک می‌کند.

Cropped Logo 2

وب سایت: www.shooyasazan.com
صنعت: راه‌اندازی خط تولید
دسته: B2B

پیاده سازی راهکار

شرکت شویا سازان، به منظور بهبود عملکرد خود، تصمیم به استفاده از نرم‌افزارهای CRM گرفت. این شرکت پس از انجام بررسی‌های متعدد بر روی نرم‌افزارهای مختلف CRM، تصمیم به انتخاب SarvCRM به عنوان گزینه استاندارتر برای تامین نیازهای خود گرفت. ما در این پروسه، توانستیم با ارائه راهکارهای پیاده‌سازی مناسب، نیازهای آنان را در زمینه‌های مختلف برطرف کنیم مخصوصا در رابطه با دغدغه اصلی آن‌ها در زمینه یکپارچگی با سیستم مالی که ایجاد کردیم.

نتایج پیاده سازی

شرکت شویا سازان به دلایل مختلفی SarvCRM را انتخاب کرد:

  • مدیریت بهتر اطلاعات مشتریان: SarvCRM به شویا سازان کمک کرد تا اطلاعات مشتریان خود را به طور کامل و دقیق مدیریت کند.
  • یکپارچگی با نرم‌افزار مالی: این نرم‌افزار توانست به خوبی با نرم‌افزار سپیدار یکپارچه شود و این امر باعث افزایش کارایی در فرآیندهای مالی شد.
  • افزایش کارایی: با توجه به افزایش حجم کارها، SarvCRM به آن‌ها کمک کرد تا فرآیندهای کاری خود را بهتر مدیریت کنند.

سخن پایانی

مدیر عامل مجموعه شویاسازان:

ما از عملکرد کلی SarvCRM بسیار راضی هستیم. نبود نرم‌افزار در مجموعه غیر قابل تصور است، زیرا باید تمام موارد به صورت سنتی انجام شوند. فرایندهای ما کاملا شفاف و مشخص شده‌اند که باعث مدیریت بهتر و افزایش فروش شده است. برای برگزاری جلسات و پشتیبانی‌های ارائه شده، تشکر ویژه‌ای از تیم سرونو داریم که در تمام مراحل همراه ما بودند. امیدواریم که شرکت‌های دیگر نیز به درستی از امکانات نرم افزار بهره ببرند.