1

درباره شرکت صبا شیمی آریا

شرکت صبا شیمی آریا (سهامی خاص) به همت تعدادی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) در سال 1383 تاسیس شد و فعالیت  خود را در زمینه های مختلف صنعت رنگ و پلیمر، شامل تولید انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی، ساختمانی و ترافيكی ادامه داده است.

چالش‌ها

این شرکت در گذشته از نرم افزار CRM دیگری استفاده می‌کردند که امکانات کافی برای ثبت اطلاعات مشتریان، یاداوری و پیگیری روند مذاکرات با مشتریان را نداشت و کارشناس‌های مجموعه نمی‌‌توانستند به صورت درست جلسه پرزنت و فروش را پیش ببرند.

همچنین برای رصد و بررسی عملکرد فروش و کارشناس‌ها سیستم مناسبی جهت گزارش‌گیری وجود نداشت و از اصلی‌ترین نیازها یکپارچگی سیستم مالی و نرم افزار  CRMبود.

2 2

وب سایت:www.sabashimi.com
صنعت: مواد اولیه B2B
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

شرکت صبا شیمی آریا، با هدف بهبود فرآیندهای فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان، شروع به استفاده از نرم‌افزار SarvCRM کرد. در ابتدا اطلاعات و سوابق مشتریان را در نرم افزار وارد و دسته‌بندی کردیم تا امکان برنامه‌ریزی فعالیت‌ها و یادآوری مربوطه قابل انجام باشد؛ سپس اصلی‌ترین نیاز این مجموعه یعنی یکپارچگی با راهکاران به منظور افزایش جریان کاری و هماهنگی بین کارشناسان صورت گرفت.

نتایج پیاده سازی

با پیاده‌سازی SarvCRM، شرکت صبا شیمی آریا به نتایج قابل توجهی دست یابد:

  • تجمیع اطلاعات کامل مشتریان: تمامی اطلاعات مشتریان بر اساس تاریخ و وضعیت آن در سیستم ذخیره و قابل دسترسی است.
  • ارزیابی عملکرد: امکان هدف‌گذاری و ارزیابی عملکرد کارشناسان و گزارش‌گیری و بررسی وجود دارد.
  • یکپارچگی با نرم افزار مالی: وجود تحلیل و آمارهای دقیق با توجه به یکپارچگی SarvCRM و راهکاران مدیریت فروش را بهینه‌تر کرد.
  • گزارش‌های دقیق و کاربردی: SarvCRM به کاربران امکان داد تا گزارش‌های دقیق و کاربردی ایجاد کنند که به تصمیم‌گیری‌های بهتر کمک می‌کند.

سخن پایانی

مدیرعامل شرکت صباشیمی آریا:

ما از استفاده SarvCRM رضایت کامل داریم و به همکاری با این مجموعه ادامه می‌دهیم چرا که به نیازهای مشتریان بهترین پاسخ را می‌دهند. دغدغه‌های ما رفع شده و فرایندها بهبود پیدا کرده است؛ همچنین از تیم پیاده سازی و استقرار سرونو بابت همراهی و پیگیری های به موقع بسیار متشکر هستیم.