1 1

درباره شرکت سلامت پژوهان راستین

شرکت سلامت پژوهان راستین، فعال در حوزه بهداشت و درمان است.

چالش‌ها

این شرکت برای مدیریت فعالیت‌هایشان در سال‌های اخیر از دو نرم‌افزار ایرانی دیگر استفاده می‌کردند اما چالش‌های موجود در فرآیندها و مدیریت موجودی انبار به طور کامل حل نشد و به دلیل عدم ارتباط صحیح با نرم‌افزار سپیدار؛ مغایرت‌های مالی به وجود آمده باعث مشکلات زیادی می‌شد.

1

وب سایت:
صنعت: تجهیزات پزشکی
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

شرکت سلامت پژوهان راستین همواره به دنبال بهبود فرآیندهای کاری و بهبود عملیات‌های سازمانی خود بوده است. این شرکت به ویژه در مدیریت مشتریان و فرآیندهای داخلی خود نیاز به یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) کارآمد داشت. پس از بررسی‌های متعدد و مشاوره با تیم سرونو، تصمیم به استفاده از SarvCRM گرفت.ما توانستیم به عنوان یک راهکار جامع چالش‌های موجود را برطرف کنیم و یکپارچگی لازم با سپیدار را ایجاد نماییم.

نتایج پیاده سازی

نرم‌افزار SarvCRM توانست بسیاری از نیازهای شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان را برآورده کند:

  • حل مشکلات فرآیندی و انبارداری: SarvCRM توانست چالش‌های فرآیندی و مشکلات مربوط به مدیریت انبار را به طور کامل برطرف کند.
  • یکپارچگی با نرم‌افزار مالی سپیدار: این نرم‌افزار به خوبی با سپیدار یکپارچه شده و مغایرت‌های مالی را حل کرده است.
  • دسترسی به اطلاعات مشتریان: با استفاده از SarvCRM، شرکت توانست اطلاعات کاملی از مشتریان خود داشته باشد و تاریخچه تماس‌ها و تعاملات را به خوبی مدیریت کند.
  • پشتیبانی قوی و موثر: تیم پشتیبانی SarvCRM همیشه در دسترس بوده و به ما کمک کرده‌اند.

سخن پایانی

مدیرعامل شرکت سلامت پژوهان راستین

محیط کاربرپسند و زبان ساده نرم‌افزار برای ما جالب بود که با وجود قابلیت‌ها و امکانات کامل کارکردن با آن بسیار راحت است. نرم‌افزار SarvCRM نقش بسیار مهمی در بهبود فرآیندهای داخلی و افزایش عملکرد سازمان ما داشته است و نبود آن باعث می‌شود شرکت اطلاعات کامل و تاریخچه تماس‌های مشتریان خود را از دست بدهد و به روش‌های سنتی بازگردد که زمان و کارایی کمتری دارد. تیم پشتیبانی SarvCRM عملکرد بسیار خوبی دارد و این نرم‌افزار برای حفظ و نگهداری مشتریان بسیار موثر است. امیدواریم در آینده نیز از امکانات و قابلیت‌های جدید SarvCRM بهره‌مند شویم و به کمک آن بتوانیم فرآیندهای بیشتری را بهبود بخشیم.