ایزوگام هیرمان دلیجان

Factory

درباره شرکت هیرمان دلیجان

گروه صنعتی تولیدی هیرمان دلیجان، تولید کننده انواع ایزوگام های تک لایه، دولایه و سه لایه با فرمول های ویژه برای مناطق گرمسیری، سردسیری و معتدل است و همچنین با توجه به نیاز بازار داخلی و خارجی اقدام به تولید محصولات سفارشی خاص نیز می نماید.

چالش‌ها

این شرکت با  افزایش تعداد مشتریان، نیاز به بهبود و ارتقاء ارتباط با مشتریان داشت که بتواند در زمینه‌ی  پیگیری سفارشات، مدیریت پیش‌فاکتورها، و ارائه گزارشات متنوع بهتر عمل کند. به دلیل تجربه تلخ استفاده از نرم‌افزارهای خارجی که پشتیبانی درستی نداشتند و نرم‌افزارهای داخلی که نیازهای شرکت و یکپارچگی با نرم افزار مالی را به طور صحیح انجام نمی‌دادند، این مجموعه به دنبال نرم افزاری متناسب با نیاز خودشان بود.

Hirmaanhead

وب سایت:
www.hirmaanco.com
صنعت: تولید کننده ایزوگام
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

پس از بررسی‌های متعدد، شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان نرم‌افزار SarvCRM را به دلیل دسترسی راحت و رابط کاربری دوستانه انتخاب کرد اما ما توانستیم نیازهای اصلی شرکت را در زمینه‌های مختلف برطرف کنیم و یکپارچگی استانداری با نرم افزار مالی مجموعه که سپیدار سیستم بود ایجاد کنیم.

نتایج پیاده سازی

نرم‌افزار SarvCRM توانست بسیاری از نیازهای شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان را برآورده کند:

  • مدیریت تمام مراحل فروش: با استفاده درست از این مورد باعث پیگیری بهتر و افزایش فروش شدند.
  • رضایت‌مندی مشتریان: میتوان گفت بالای 80 درصد رضایت‌مندی از نرم‌افزار SarvCRM حاصل شده است که درصد قابل توجهی از رضایت برای نرم افزار سازمانی است.
  • گزارش‌گیری‌های متفاوت: SarvCRM امکان تهیه گزارش‌های متنوع و جامع را فراهم کرده است.
  • پیگیری و کارآمدی: سیستم پیگیری اتوماتیک، امکان مشاهده دلیل از دست رفتن سرنخ‌ها و پیگیری دقیق سرنخ‌ها را فراهم کرده است.

سخن پایانی

مدیرعامل شرکت هیرمان دلیجان

بدون نرم‌افزارSarvCRM، احتمالاً در روند کارهای روزانه به مشکلات زیادی بر می‌خوریم. من امیدوار هستم که این نرم‌افزار به موفقیت‌های بیشتری دست یابد و همچنان به بهبود و بهره‌وری شرکت‌ها کمک کند.