بازرگانی سیال کنترل

شرکت سیال

درباره شرکت بازرگانی سیال کنترل

شرکت سیال کنترل با 17 سال سابقه، در زمینه تأمین و تجهیز شیرآلات و اتصالات صنعت پایپینگ در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، ساختمان، معدن و فولاد فعالیت می‌کند. این شرکت با هدف کمک به پیشبرد پروژه‌های ملی و صنعتی و منافع سهامداران، توانسته است با تولیدکنندگان مطرح داخلی و خارجی همکاری کند و با گسترش محصولات و خدمات خود، کیفیت آن‌ها را بهبود بخشد.

چالش‌ها

از چالش‌های بزرگ شرکت سیال کنترل، منظم نبودن اطلاعات مشتریان و پیگیری‌های بازاریابی و فروش بود. در ابتدا با تهیه نرم افزار راهکاران  تلاش شده بود این نیاز ها پوشش پیدا کند اما یکپارچه نبودن اطلاعات مالی و اطلاعات تیم فروش موجب شده بود که تحلیل و آمارهای دقیقی در دسترس مدیران نباشد و نیاز به یک سیستم یکپارچه در حوزه بازاریابی و فروش احساس شود.

سیال کنترل

وب سایت:
www.flco-co.com
صنعت: وارد کننده شیرآلات و تجهیزات صنعت پایپینگ

دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

شرکت سیال کنترل در سال 1398، به عنوان مشتری نرم‌افزار SarvCRM، توانست به بسیاری از مشکلات خود در مدیریت مشتریان و پیگیری‌های بازاریابی پایان دهد. نرم‌افزار SarvCRM با امکانات پیشرفته خود، از جمله اهداف و گزارش‌های جامع، توانست نظم و هماهنگی بیشتری به تیم بازاریابی شرکت ببخشد و اطلاعات مشتریان را به صورت یکپارچه مدیریت کند. همچنین، آموزش‌های جامع و پشتیبانی مستمر کارشناسان سرو، نقش مهمی در بهره‌برداری بهینه از این نرم‌افزار ایفا کرد.

نتایج پیاده سازی

با پیاده‌سازی SarvCRM، شرکت سیال کنترل به نتایج قابل توجهی دست یافته است:

  • پیگیری و کارآمدی: پیگیری‌های دقیق و کارآمدی کارشناسان پشتیبانی، یکی از ویژگی‌های بارز SarvCRM است که مورد تحسین شرکت سیال کنترل قرار گرفته است.
  • یکپارچگی با نرم افزار مالی: وجود تحلیل و آمارهای دقیق با توجه به یکپارچگی SarvCRM و راهکاران مدیریت فروش را بهینه‌تر کرد.
  • معرفی به دیگران: شرکت سیال کنترل بیش از 10 مجموعه دیگر را به SarvCRM معرفی کرده است و این روند همچنان ادامه دارد.

سخن پایانی

مدیریت شرکت سیال کنترل:

با ابراز سپاس و تشکر از تلاش‌های تیم سرونو، اظهار می‌دارم که نرم‌افزار SarvCRM باعث پیشرفت و بهره‌وری بالای شرکت شده است؛ حذف این نرم‌افزار از مجموعه، تأثیرات منفی بزرگی به همراه خواهد داشت و ما همواره به همکاری با این مجموعه ادامه خواهیم داد.