Images 1

درباره شرکت دنتوس

شرکت دنتوس با بیش از 32 سال تجربه در صنعت دندانپزشکی، به عنوان یکی از پیشروان صنعت دندانپزشکی و  اولین تولیدکننده یونیت دندانپزشکی در ایران شناخته می‌شود. این شرکت به عنوان یکی از پیشروان صنعت دندانپزشکی، با هدف ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان خود فعالیت می‌کند.

چالش‌ها

مجموعه دنتوس متوجه بی‌نظمی‌ها و دوباره‌کاری‌های مکرر شده بود که برخی وظایف تا 3-4 بار تکرار می‌شدند و قسمت‌هایی نیز فراموش می‌شدند. این وضعیت باعث اتلاف وقت و کاهش بهره‌وری آن‌ها شده بود. این سازمان به شدت مخالف دموکراسی بی‌رویه در اجرای فرآیندها بود و نیاز به یک نرم افزار CRM داشت.
پس از بررسی ارائه دهندگان این حوزه، ابتدا نرم‌افزارCRM دیگری استفاده کردیم ، اما به دلیل نواقص و عدم پشتیبانی کافی، نتوانستیم به نتایج مطلوب برسی که در نهایت با توجه به تاثیر این نرم افزار در مدیریت فروش به این نتیجه رسیدیم که اینبار با تحقیق گسترده‌تر نرم افزار CRM مناسب کسب‌وکارمان را تهیه کنیم.

2021 10 26 09 08 20 9

وب سایت:
www.dentus.ir
صنعت: تولید تجهیزات پزشکی
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

سلب اعتماد کاربران این مجموعه از نرم افزار CRM با توجه به تجربه‌ی نامطلوبی که داشتند مسیر ناهمواری رو برای مدیر استقرار ما ایجاد کرده بود. با تلاش مدیران دنتوس و جلسات ارزیابی نیازها به صورت جزئی با گذشت مدت کوتاهی این تفکر در مجموعه تغییر کرد و توانستیم در رفع دوباره کاری‌ها و دیگر نیازها موفق عمل کنیم که موجب افزایش بهره‌وری سازمان و جلوگیری از اتلاف وقت کارشناسان شد.
با آموزش‌های پیوسته و سپس با ارائه پشتیبانی پس از استقرار بهبود قابل توجهی در فرآیندهای کاریشان ایجاد شد.

نتایج پیاده سازی

با استفاده از SarvCRM، توانستیم به طور قابل ملاحظه‌ای نظم و بهره‌وری در شرکت را افزایش دهیم:

سیستم سفارشی‌سازی شده و پشتیبانی قوی: این سیستم به ما امکان داد تا نیازهای مختلف مدیریتی را برآورده کنیم.

گزارش‌دهی بهتر و دقیق‌تر: توانستیم مقایسه عملکرد کاربران و دسترسی آسان به داده‌ها را بهبود ببخشیم.

تجمیع اطلاعات کامل هر مشتری بر اساس تاریخ و وضعیت آن: تمامی اطلاعات مشتریان بصورت کامل و جامع در سیستم ذخیره و قابل دسترسی است.

گزارش‌گیری و تحلیل روند کاربران (کارشناسان فروش): توانستیم عملکرد کارشناسان فروش را به دقت بررسی و تحلیل کنیم.

بررسی و تحلیل فرایندهای مشتریان و قابلیت شخصی‌سازی نرم‌افزار بر اساس نیازمندی‌ها: این ویژگی به ما کمک کرد تا فرایندهای مشتریان را بهتر مدیریت کنیم.

مدیریت فرایندهای بازاریابی و سرنخ‌های فروش: توانستیم بازاریابی و مدیریت سرنخ‌های فروش را بهبود ببخشیم.

مدیریت عملکرد مشتریان در سفارش‌گذاری و خرید: با استفاده از گزارش سلامت فروش، توانستیم نگهداشت بهتر مشتریان را انجام دهیم

سخن پایانی

مدیر فروش شرکت دنتوس:

شرکت‌هایی مانند دنتوس در صنعت دندان‌پزشکی و حتی به نظرم در دیگر صنایع مخصوصا تولیدی، می‌توانند با استفاده از SarvCRM به اهداف خود سریع‌تر دست یابند.
ما آرزوی موفقیت و پیشرفت همیشگی برای نرم‌افزار SarvCRM داریم و امیدواریم هر چه بیشتر می‌گذرد این مجموعه بتواند محصول حرفه ای‌تر ارائه دهد.