2022 10 17 14 43 07 Logo 1

درباره شرکت اتحاد آذر سهند

 بازرگانی اتحاد آذر سهند فروش عمده لوازم خانگی به قیمت کارخانه و ارسال سریع از درب کارخانه را در کارنامه فعالیت خود دارد.

چالش‌ها

اتحاد آذر سهند در گذشته از نرم افزار CRM دیگری به مدت 4 ماه استفاده می‌کردند و پیاده‌سازی ناموفق نرم‌افزار قبلی باعث شکایت و پیگیری‌های قانونی شده بود. از موارد مهم برایشان مدیریت بهتر تماس‌های تلفنی و یاداوری درست به دلیل تعداد بالای داده‌ها بود. همچنین این شرکت نیاز به استفاده از کمپین‌های مختلف و بروزرسانی و پیگری روند سرنخ ها نیز داشتند.

2022 10 17 14 43 07 Logo

سایت:
صنعت: عمده لوازم خانگی
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

شرکت اتحاد آذر سهند، پس از بررسی و مشاوره گرفتن از کارشناسان سرونو؛ نرم افزار SarvCRM را انتخاب کرد. ما توانستیم طبق نیازسنجی که در جلسات داشتیم نرم افزار را برایشان پیاده سازی کنیم. نرم‌افزار به آن‌ها کمک کرد تا تاریخچه تماس‌های تلفنی مشتریان خود را به‌طور کامل مدیریت کنند و از قابلیت‌های کمپین‌های مختلف بهره‌مند شوند. هم چنین به دلیل رضایت مشتری بخش خدمات پس از فروش هم راه‌اندازی شد.

نتایج پیاده سازی

با پیاده‌سازی SarvCRM، شرکت اتحاد آذر سهند به نتایج قابل توجهی دست یابد:

  • مدیریت بهتر داده‌ها: SarvCRM به شرکت کمک کرد تا داده‌های استخراج شده را به‌روز و دقیق داشته باشند.
  • افزایش کارایی فروش: با استفاده از SarvCRM، کارشناسان فروش توانستند فروش خود را بهبود بخشند و تاریخچه تماس‌های تلفنی مشتریان را به‌طور کامل مدیریت کنند.
  • استفاده از کمپین‌های مختلف: این نرم‌افزار امکان استفاده از کمپین‌های مختلف و تعریف محصولات ویژه را برای شرکت فراهم کرد.

سخن پایانی

مدیرعامل شرکت اتحاد آذر سهند:

SarvCRM نقش کاتالیزگر را در بخش فروش مجموعه ایفا کرده و سبب بهبود چشمگیر مدیریت و افزایش فروش شده است. این نرم‌افزار با فراهم کردن ابزارهای دقیق و کارآمد، نه تنها زمان و منابع ما را بهینه‌سازی کرده، بلکه رضایت مشتریان و هماهنگی درون سازمانی را نیز به طور قابل توجهی افزایش داده است. به همین دلیل، بدون استفاده از این نرم افزار، مجبور به بازگشت به روش‌های سنتی و استفاده از سررسید برای همکاران خود می‌شدیم که این امر باعث اتلاف زمان زیادی برای گزارش‌گیری و کاهش کارایی کل مجموعه می‌شد.