آریا کمپرسور

آریا کمپرسور

درباره شرکت آریا کمپرسور

شرکت آریا کمپرسور تبریز از سال 1379 در زمینه تولید قطعات یدکی کمپرسور فعالیت خود را آغاز نموده است. از اوایل سال 1383 با کسب مهارت و آموزش‌های تکمیلی و اخذ گواهینامه‌های مربوطه با تلاش کارشناسان مجرب این شرکت خط تولید و مونتاژ کمپرسورهای صنعتی راه‌اندازی کرد. شرکت آریا کمپرسور تبریز با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی توانسته تعداد رفرنس‌های خود به بیش از 3000 دستگاه برساند که این آمار حاصل اعتماد مشتریان بوده است. صادرات محصولات این شرکت به کشورهای همسایه مانند آذربایجان، سوریه و… نشانگر کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است که توانسته در بازار این کشورها قدم بگذارد.

چالش‌ها

پیش از استفاده از SarvCRM چند مشکل اساسی در حوزه مشتریان وجود داشت که مهم‌ترین این مشکلات به شرح زیر بودند:

  • اطلاعات مشتریان کاملا دستی بودند و پیدا کردن اطلاعات داخل فرم‌ها خیلی سخت بود.
  • با توجه به نحوه نگهداری اطلاعات عملا یافتن تاریخچه ارتباطات با مشتریان غیر ممکن شده بود و از طرفی نیز اطلاعات به راحتی ممکن بود گم شوند.
  • گرفتن ساده‌ترین گزارشات با سختی‌های بسیاری همراه بود.
آریا کمپرسور تبریز

وب سایت:
www.ariacompressor.com
صنعت: تولید تجهیزات صنعتی
دسته: B2B

پیاده سازی راهکار

در ابتدا استفاده از بخش پیش فاکتورها و فاکتورهای نرم افزار سی آر ام آغاز شد و رفته رفته تمامی فرآیندهای فروش وارد نرم افزار شدند. پس از آن پیاده سازی بخش سرویس‌ها را آغاز کردیم تا بتوان درخواست‌ها و فعالیت‌های انجام شده برای مشتری را بهتر مدیریت نمود و نیز امکان نظرسنجی از مشتریان و پاسخگویی به شکایات مهیا شود. و همچنین بتوان زمان پاسخگویی به درخواست‌ها و حتی پیش فاکتورهای مربوط به خدمات پس از فروش را مدیریت کرد.

نتایج پیاده سازی

اکنون که بیش از یک سال از اجرایی شدن این نرم افزار در شرکت می‌گذرد، بی اندازه از تصمیمم احساس رضایت می‌کنم. به جرات می‌توانم بگویم بهترین ویژگی این نرم افزار، کاربرپسند بودن آن است تا حدی که کارکنان با اندکی آموزش به راحتی قادر به کار با آن شده اند. کارکنان در حال حاضر به راحتی اطلاعات مشتریان و تاریخچه ارتباطی با آن‌ها را ثبت می نمایند و یکپارچگی همه اطلاعات بخش فروش و خدمات پس از فروش نیز دستیابی به اطلاعات را راحت کرده است. فرآیند پیش فاکتور زدن نیز در این نرم افزار به سادگی قابل انجام است. در خصوص بخش مدیریت نیز به دلیل ارسال گزارش‌های روزانه، اشراف کامل به وقایع روزانه شرکت دارم و از راه دور می‌توانم تمامی فعالیت‌های کاربران را کنترل کنم.

سخن پایانی

خانم زارع مدیر فروش آریا کمپرسور

خانم سمیه زارع مدیر فروش مجموعه آریا کمپرسور تبریز:

تیم پشتیبانی نرم افزار SarvCRM همواره در دسترس بوده و به سوالات و مشکلات کارکنان پاسخ می‌دهند و حس و تجربه خوبی به مشتری می‌دهند. خوشحالم که نتیجه به کارگیری این نرم افزار در شرکت را در بهبود رضایت‌مندی مشتریان شرکت مشاهده می‌کنم و شک ندارم که سرمایه گذاری موفقی را در مقابل امکانات و قابلیت‌هایی که این نرم افزار به شرکت من افزوده است انجام داده‌ام.