آراپاد صنعت

Untitled 3

درباره شرکت آراپاد صنعت

شرکت آراپاد صنعت ساخت و تامین انواع پمپ‌ها و تجهیزات تخصصی را با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا فرایند مهندسی معکوس را از برداشت اندازه‌های اصلی، تهیه نقشه‌های مهندسی تا مرحله ساخت انجام می‌دهد.

چالش‌ها

این شرکت با توجه به سیاست فروشی که انجام می‌داد، نیاز به سیستمی داشت که بتواند پیش‌فاکتورهای خود را مدیریت کند و پیگیری‌های فرصت‌های فروش را بصورت موثرتری انجام دهد. همچنین، بانک اطلاعات مشتریان و دسته‌بندی‌های مختلف اطلاعات مشتریان برایشان بسیار حیاتی بود. با توجه به این چالش‌ها، این مجموعه تصمیم گرفت از نرم‌افزار SarvCRM استفاده کند.

آراپاد صنعت

وب سایت:
www.arapadsanat.com
صنعت: ساخت و تامین انواع پمپ‌ها
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

در ابتدا با استفاده از قابلیت‌های نرم‌افزار فرایند صدور پیش فاکتورها را بهبود بخشیدیم و لینک پیش‌فاکتورها را به راحتی برای مشتریان آن‌ها ارسال کردیم. علاوه بر این، برای اطلاع‌رسانی‌های دیگر در گام‌های مختلف فرایند فروش با استفاده از امکانات پیامکی پیگیری‌های مربوط به فرصت‌های فروش را بصورت سیستماتیک انجام دهیم.

نتایج پیاده سازی

پس از پیاده‌سازیSarvCRM، شاهد نتایج قابل توجهی بودیم:

  • افزایش سرعت و دقت در صدور پیش فاکتورها: تمامی پیش‌فاکتورها به صورت خودکار به نرم‌افزار وارد می‌شوند و نیاز به ورود دستی اطلاعات به حداقل رسیده است.
  • بهبود ارتباط با مشتریان: با استفاده از امکان اتصال به پنل پیامکی، توانستیم ارتباطات موثرتری با مشتریان برقرار کنیم و پیام‌های مهم را به موقع ارسال کنیم.
  • مدیریت بهتر بانک اطلاعات مشتریان: دسته‌بندی‌های مختلف اطلاعات مشتریان به صورت دقیق‌تر انجام می‌شود و دسترسی به اطلاعات بهبود یافته است.
  • گزارش‌گیری و تحلیل بهتر: توانستیم به راحتی آمار و گزارش‌های مربوط به فعالیت‌های فروش و ارتباط با مشتریان را دریافت کنیم و تحلیل‌های دقیقی از عملکرد خود داشته باشیم.

سخن پایانی

مدیرعامل شرکت آراپاد صنعت:

قبل از استفاده از SarvCRM، مدیریت بانک اطلاعات مشتریان و پیگیری فرصت‌های فروش برای ما چالش بزرگی بود. اما با استفاده از این نرم‌افزار، توانستیم فرآیندهای خود را بهبود ببخشیم و ارتباطات موثرتری با مشتریان خود برقرار کنیم. نکته قابل توجه این است که هرگاه مشکلی پیش می‌آید، تیم پشتیبانی SarvCRM به سرعت آن را برطرف می‌کند. این نرم‌افزار با ویژگی‌های متعدد و کارآمد خود، به ما کمک کرد تا به اهداف خود برسیم و دلایل موفقیت یا عدم موفقیت را بهتر تحلیل کنیم. ما قطعاً SarvCRM را به دیگران توصیه می‌کنیم و امیدواریم که این نرم‌افزار همچنان به بهبود و ارتقاء خدمات خود ادامه دهد.