Sarv CRM

Sarv CRM ابزاری است قدرتمند برای سازمان های ایرانی که سال ها تجربه جهانی آن را همراهی می کند. Sarv CRM با پایه قراردادن SugarCRM (یکی از محبوبترین نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری) و استفاده از برترین ویژگی های نرم افزارهای تراز اول دنیا مانند SAP، Salesforce و Siebel در یک مجموعه یکپارچه منطبق با نیازهای کسب و کارهای ایرانی توسط تیمی از متخصصان داخلی و خارجی طراحی و پیاده سازی شده است.
یکی از بزرگترین ویژگی های این نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان مبتنی بودن بر تکنولوژی پردازش ابری یا به عبارت دیگر آنلاین بودن آن است بدین معنی که کاربران از طریق اینترنت وارد نرم افزار شده و به راحتی از آن استفاده می کنند. این تکنولوژی بسیاری از مشکلاتی که کسب و کارها در استفاده از نرم افزارهای با آن مواجه می شدند را حذف می کند. با استفاده از تکنولوژی پردازش ابری، نرم افزار بعنوان یک خدمت (SaaS) به کاربران ارائه می شود.

۱۴ روز استفاده رایگان از Sarv CRM

با توجه به اینکه پردازش ابری مفهومی نوپا در ایران است، ارائه توضیحاتی از سوی کارشناسان سرونو می تواند یاری رسان شما در استفاده موثرتر از دوره ۱۴ روز آزمایشی باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استفاده رایگان از Sarv CRM با شماره ۱۵۸۵ ۲۲۰۱ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.