پیاده سازی نرم افزار CRM

SarvCRM بهترین انتخاب برای ایجاد تغییر در کسب و کارتان با راهکارهای جدیدراهکارهای جدید|ویژگی های منحصربفرد.

کاربران می دانند چگونه از نرم افزار استفاده کنند؟

آموزش نرم افزار CRM به صورت مقطعی و یکباره خروجی خوبی نخواهد داشت. آموزش باید به صورت گام به گام و مستمر انجام شود و کاربران در طول زمان نسبت به نحوه استفاده خود بازخورد دریافت کرده تا بتوانند مشکلات خود را رفع کنند.

نرم افزار CRM - آموزش

اطلاعات مشتریان کنونی خود را وارد کرده ایم؟

بسیاری از شرکت ها اطلاعات مشتریان فعلی خود را در اکسل و یا سایر سیستم ها نگهداری می کنند و انتظار دارند این اطلاعات به سرعت و به راحتی در حین پیاده سازی وارد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شود.

نرم افزار CRM - ورود اطلاعات

تنظیمات اولیه انجام شده است؟

تعیین و اعمال سطوح دسترسی کارکنان بسیار مهم است. در مواردی لازم است برخی منوها متناسب با نیازها و فرایند های شرکت تغییر پیدا کند. این تنظیمات انجام می شود تا شرکت ها بتوانند به اهدافی که از استفاده از نرم افزار CRM دنبال می کنند دست یابند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری - تنظیمات

آیا به گزارشات خاصی نیاز داریم؟

بسیاری از شرکت ها بر اساس فرآیندها و اهداف خود به گزارش هایی خاصی نیاز دارند. بنابراین لازم است این گزارش ها طراحی و در گزارش ساز SarvCRM ساخته شود.

نرم افزار CRM - گزارشات

چه کارهای دیگری باید انجام شود؟

مواردی مانند ساخت قالب های ارائه فاکتور و پیش فاکتور، اضافه کردن فیلد به برخی از فرم ها، تنظیم کارتابل مدیران و… نیز متناسب با کسب و کار ها ممکن است در فرایند پیاده سازی نیاز باشد.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری - پیاده سازی

30 روز استفاده رایگان از نرم افزار CRM

شما می توانید در یک دوره 30 روزه بصورت واقعی از SarvCRM استفاده نموده و میزان پاسخگویی آن به نیازهای خود را مورد ارزیابی قرار دهید. این دوره به شما کمک می کند سیستمی متناسب با نیازهای خود را انتخاب نمایید.