هونامیک ارتباط رستاک

درباره شرکت هونامیک ارتباط رستاک

شرکت هونامیک ارتباط رستاک از سال 1391 با هدف ارائه تجهیزات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت خود را آغاز نموده است. عمده فعالیت شرکت رستاک، در زمینه تامین تجهیزات شبکه Active)،(Passive شامل دستگاه‌های ذخیره‌ساز، سرور‌ها، فایروال و سایر محصولات از معتبرترین برندهای جهانی می باشد.

چالش‌ها

چالش‌های اصلی که برای حل آن‌ها استفاده از نرم افزار SarvCRM آغاز شد به شرح زیر بودند:

مجموعه رستاک نیازمند CRMای بود که امکان یکپارچگی با نرم افزار مالی سپیدار را بدون قطعی و با امنیت برای‌شان فراهم کند. این مجموعه با اطلاع کامل از هزینه‌های پنهان‌ استفاده از نرم افزارهای On premise، اعم از تهیه سرور، نگهداری سرور، نگهداری اطلاعات و امنیت، پشتیبان گیری و … تصمیم داشتند که حتما نرم افزار CRM ابری مطمئن‌ای را تهیه کنند.
همچنین با توجه به تجربه مدیر عامل مجموعه رستاک جناب آقای قادری در رابطه با نرم افزار های CRM ایشان کاملا به این موضوع واقف بودند که فرهنگ استفاده از این نرم افزار باید در مجموعه پیاده‌سازی شود.


وب سایت: www.rastaak.co
صنعت: ارائه تجهیزات و خدمات فناوری اطلاعات
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

در اولین قدم لازم بود که اطلاعات مشتریان وارد نرم افزار SarvCRM شود. با وجود نرم افزار سپیدار این کار خیلی سریع و به آسانی صورت گرفت. سپس با توجه به فرآیند فروش در مجموعه هونامیک ارتباط رستاک نرم افزار SarvCRM برای‌شان پیاده‌سازی و آموزش به کاربران انجام داده شد.

نتایج پیاده‌سازی

پیاده‌سازی نرم افزار CRM کمک کرده است که نتایج زیر در مجموعه هونامیک ارتباط رستاک حاصل شود:

  • یکپارچگی با سپیدار از طریق API : دیگر نیازی نیست که کارشناسان فروش به سیستم مالی دسترسی داشته باشند و کافیست که اطلاعات را در نرم افزار CRM وارد ‌کنند.
  • انعطاف پذیری در تعریف فرآیندها: امکان تغییر فرآیندها، اسامی، چرخه کاری  و … بسیار راحت است.
  • تسهیل پیگیری های فروش:  مدیر سیستم می‌تواند از هر مکان و زمانی به تمامی فروش‌ها احاطه داشته باشد.
  • سهولت در گزارش گیری ها: با گزارش‌های موجود در نرم‌افزار و گزارش روزانه که برای مدیر سیستم ارسال می‌گردد؛ تصمیم گیری‌های درستی در مجموعه اتخاذ می‌شود.
  • لینک شدن انبار : لینک شدن انبار در نرم افزار SarvCRM بسیار کمک کننده است و ما موجودی را همیشه به صورت صحیح و در لحظه داریم.

سخن پایانی

جناب قادری مدیرعامل مجموعه هونامیک ارتباط رستاک:

گاهی اوقات پیش می‌آمد که به علت عدم دسترسی کارشناسان به بنده برای تایید یک پیش‌فاکتور و واجب بودن تایید آن در زمان خیلی کوتاه، کارشناسان تایید پیش‌فاکتور را صادر می‌کردند و این موضوع گاها به ضرر مجموعه تمام می‌شد. همان‌طور که می‌دانید در ریاضیات صفر مطلق وجود ندارد اما با وجود تاییدیه و امکان تعریف آن به صورت پله‌ای می‌توانم بگویم که احتمال خطا و ضررهای این چنینی در مجموعه صفر مطلق شده است.