زیبا کیمیا آفرین

62a86db3e2e1657

درباره شرکت زیبا کیمیا آفرین

شرکت زیبا کیمیـا آفرین در سال 1387 با هدف تامین مواد اولیه آرایشی، بهداشتی و غذایی تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه اسانس‌های بهداشتی و آرایشی و دارویی به عنوان نماینده رسمی شرکت Iberchem اسپانیا به صورت انحصاری آغاز و اسانس‌های خوراکی و غذایی این شرکت تحت برند Scentium اسپانیا  عرضه گردید. همچنین این شرکت با هدف افزایش کیفیت محصولات صادراتی و داخلی اقدام به تامین رنگ‌های آرایشی بهداشتی و غذایی از شرکت سن کالر اسپانیا نموده است.

چالش‌ها

این شرکت برای مدیریت عملیات و فعالیت هایشان از یک نرم افزار خارجی معرف استفاده میکرند  که با این حال، تعریف محصولات جدید و دسترسی محدود به انبارها، از جمله دغدغه‌های اصلی آنها بود. همچنین، ایجاد گزارش‌های دقیق و کاربردی با این نرم‌افزار زمان‌بر و پیچیده بود.

Fa Background Header

وب سایت:
www.zibachem.com
صنعت:  تامین مواد اولیه آرایشی، بهداشتی و غذایی
دسته: B2B

پیاده‌سازی راهکار

شرکت زیبا کیمیا آفرین، با هدف بهبود کارایی و ارتقاء سطح کیفی فعالیت‌های بازرگانی و فروش، شروع به استفاده از نرم‌افزار SarvCRM کرده است. ما توانستیم گزارشات پیشرفته کاملا دقیق را برایشان بسازیم که در عین حال استفاده از آن‌ها نیز ساده است و همچنین با یکپارچگی با سپیدار سیستم هماهنگی بین پرسنل افزایش یافت.

نتایج پیاده سازی

با پیاده‌سازی SarvCRM، شرکت سیال کنترل به نتایج قابل توجهی دست یافته است:

  • رضایت‌مندی کاربران: از کاربران از عملکرد نرم‌افزار و پشتیبانی رضایت کامل داشتند.
  • گزارش‌های دقیق و کاربردی: SarvCRM به کاربران امکان داد تا گزارش‌های دقیق و کاربردی ایجاد کنند که به تصمیم‌گیری‌های بهتر کمک می‌کند.
  • دسترسی به انبارهای مختلف: کاربران توانستند به راحتی موجودی انبارهای مختلف را مشاهده و مدیریت کنند.

سخن پایانی

مدیریت شرکت زیبا کیمیا آفرین:

ما در ابتدا از دوستان واطرافیان در خصوص نرم افزار SarvCRM شنیده بودیم که نرم افزار بروز و پیشرفته است، پس از استفاده از آن ما هم تجربه‌ای مثبت و کارآمدی داشتیم. این نرم‌افزار به سهولت در انجام بیشتر کارهای ما کمک کرد ، به عنوان یک دوست همیشگی در حوزه کاری به مجموعه های دیگر پیشنهاد می‌کنیم و همچنین از کارشناسان سرونو  به خاطر آموزش‌های بدون چشم‌داشت و پشتیبانی قوی تشکر ویژه‌ای داریم.