روژا تجارت

روژا تجارت

درباره شرکت روژا تجارت

روژا تجارت، با هدف فعالیت در حوزه بازرگانی ( واردات – صادرات) و توزیع محصولات لوکس و تکنولوژی‌های به روز صنعت ساختمان تاسیس گردید.
فاز اول فعالیت کاری این شرکت با تامین و توزیع سخت افزارهای معماری (Architectural Hardware) با محوریت المان‌های کاربردی در نازک کاری و طراحی داخلی ساختمان، کلید خورد.

چالش ها

از جمله‌ی مشکلاتی که شرکت روژا تجارت با آن مواجه بود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جمع آوری سوابق مشتریان
  • حفظ رابطه با مشتریان و در تماس بودن با آن‌ها
  • کم شدن کنترل روی فرآیندها با افزایش تعداد درخواست‌ها
  • فراموشی‌هایی که بعضا روی پروژه‌های کوچک به دلیل تمرکز روی پروژه‌های مهم روی می‌دادند
  • سختی گزارش‌گیری از فعالیت‌های روزانه کاربران
روژا تجارت آذرستان

وب سایت: www.roojatejarat.com
صنعت: صنعت ساختمان
دسته: B2B

پیاده سازی راهکار

در فرآیند فروش پروژه‌های بزرگ افراد زیادی از جمله طراح، پیمانکار، معمار و… تاثیرگذار هستند و لازم است تمامی این افراد در مدیریت فرآیند فروش دیده شوند. بنابراین پیاده سازی به نحوی انجام شد که برخی افراد تعریف شده در سیستم بتوانند در فرصت‌های فروش پروژه‌های مختلف و با نقش‌های مختلف (تاثیرگذار، تصمیم‌گیر و ….) حضور داشته باشند.
همچنین برای مدیریت فرآیند انجام پروژهآها نیز بخش مدیریت فعالیت‌ها راه‌اندازی شد که در آن پس از انجام فروش فعالیت‌های اصلی در پروژه تعریف شده و کاربر مسئول آن متصل می‌شود که بتوان اطمینان حاصل نمود هر پروژه با کیفیت مورد انتظار پیگیری و انجام می‌شود.

نتایج پیاده سازی

پس از گذشت حدود 2 سال استفاده از نرم افزار سی آر ام می‌توان به نتایج قابل توجهی از جمله از ایجاد نظم بالا در فرآیند فروش و پیگیری مشتریان، حفظ تاریخچه کامل مشتری، به صفر رسیدن فراموشی پیگیری‌های فروش کارشناسان، تسلط کامل روی کار کارشناسان فروش و کاهش هزینه‌های فرصت‌های از دست رفته اشاره کرد. به طوری که به نقل از مدیر عامل مجموعه (آقای برقعی) می‌توان گفت بزرگ‌ترین فروش موفق شرکت روژا تجارت به دلیل پیگیری‌های منظم کارشناس مربوطه به مدت 1 سال از لحظه ایجاد سرنخ تا فروش موفق و به کمک SarvCRM بوده است.

سخن پایانی

فرزاد برقعی

آقای فرزاد برقعی مدیر عامل مجموعه روژا تجارت:

همکاری با تیم سرونو همواره از تجربه‌های خوب ما بوده است. ارتباط مداوم با تیم سرونو (شامل برگزاری جلسات سالیانه به پیشنهاد خود تیم سرونو برای بررسی نیازهای جدید ما)، پشتیبانی خوب و حرفه‌ای و پاسخگویی بالا تیم پشتیبانی سرونو و آپدیت بودن مداوم نرم افزار از جمله مواردی هستند که همواره حس و تجربه خوبی به ما داده است به طوری که مفهوم مشتری مداری را خود به طور کامل رعایت کرده‌اند. در نهایت توصیه همیشگی من به تمامی مدیران در هر صنعتی این است که در دنیای امروز بدون crm نمی‌توان زندگی کرد!