آریا پلیمر پیشگام

درباره شرکت آریا پلیمر پیشگام

شرکت آریا پلیمر پیشگام در سال ۱۳۸۷ تاسیس و کار خود را به عنوان یک شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز کرد؛ ماموریت این شرکت تولید محصولات پلیمری با کیفیت بالا از طریق استفاده از فناوری‌های نوین و پیشرفته در راستای ارتقاء محصول نهایی مشتریان می‌باشد.

چالش‌ها

چالش‌های اصلی که برای حل آن‌ها استفاده از نرم افزار SarvCRM آغاز شد به شرح زیر بودند:

مجموعه آریا پلیمر پیشگام نرم افزار CRM ای داشتند که نتوانسته بود نیازها و دغدغه های آن‌ها را رفع کند. دریافت گزارشات فروش و بازاریابی مورد نیاز مجموعه از طریق نرم افزار امکان پذیر نبود و برای این گزارشات لازم بود خروجی اطلاعات توسط کارشناسان فروش بررسی گردد.
زمان برای کارشناسان فروش بسیار حائز اهمیت است که متاسفانه به دلیل عدم ارتباط نرم افزار سپیدار و CRM مجموعه؛ کارشناسان مجبور بودند اطلاعات تکراری در دو سیستم مختلف ثبت کنند که علاوه بر صرف وقت اطلاعات اشتباه نیز؛ ثبت می‌گردید. با توجه به جدا بودن اطلاعاتی مانند اطلاعات مشتری به صورت دقیق، پیشفاکتور و فاکتور از نرم افزار CRM امکان گزارش‌گیری وجود نداشت و برایشان سخت بود تا بتوانند بر اساس این دو فاکتور اصلی تصمیم‌گیری‌های مهم انجام دهند


وب سایت: www.ariapolymer.com
صنعت: تولید محصولات پلیمری

دسته: B2B

پیاده سازی راهکار

در اولین قدم لازم بود که اطلاعات مشتریان وارد نرم افزار SarvCRM شود .با وجود نرم افزار سپیدار این کار خیلی سریع و به آسانی صورت گرفت. با آموزش نرم افزار به کاربران این مجموعه و ثبت اطلاعات با توجه به فرآیند فروش نیازهای  اصلی مجموعه رفع گردید. این ثبت اطلاعات توسط کارشناسان فروش، ارتباط با سپیدار، امکان گزارش گیری مناسب را فراهم آورد.
همچنین باتوجه به ارتباط بین نرم افزار SarvCRM  و سپیدار در زمان کارشناسان صرفه جویی شد و آن ها توانستند تمرکز بیشتری بر فروش‌های در دست و یا مشتریان جدید داشته باشند تا آن‌ها را به فروش موفق برسانند.

نتایج پیاده سازی

پیاده سازی نرم افزار SarvCRM کمک کرده است که نتایج زیر در مجموعه آریا پلیمر پیشگام حاصل شود:

  • یکپارچگی اطلاعات مشتریان: نرم افزار SarvCRM به دسترسی و مدیریت صحیح اطلاعات شرکت بسیار کمک کرد. تمامی اطلاعات مرتبط با هر مشتری و همچنین فرآیندهای داخلی شرکت و پروژه‌ها و سرویس‌های مرتبط، پیشفاکتور و فاکتور و … در یک فضای جامع قرار گرفته و کارشناسان آریا پلیمر دسترسی راحت‌تری به اطلاعات پیدا کردند. با این وجود دیگر لازم نیست کارشناسان فروش به نرم افزار سپیدار دسترسی داشته باشند و تنها با وجود نرم افزار SarvCRM تمامی کارها سریع تر صورت می‌پذیرد. ما دیگر با یک نگاه همه چیز را متوجه می‌شویم و گزارش‌های متنوعی داریم.
  • تسهیل پیگیری های فروش: امکان پیگیری روند کار هر مشتری و کارشناس در هر زمان و مکان.
  • سهولت در گزارش گیری ها: گزارش‌های مختلف نرم افزار برای تصمیم گیری‌ها بسیار کمک کرد.
  • همچنین امکان ایجاد گزارش مطابق نیاز؛ بسیار حائز اهمیت بود که رفع گردید.
  • امکان دسترسی به اطلاعات خارج از شرکت: بسیاری از مواقع پیش می‌آمد که روند کار در روزهای تعطیل نیز ادامه پیدا می‌‌کرد و برای انجام آن‌ها نیاز به نرم افزار CRM وجود داشت که خوشبختانه با توجه به cloud بودن نرم افزارSarvCRM ، به آسانی و تنها با داشتن اینترنت، می‌توان به تمامی اطلاعات دست پیدا کرد.

سخن پایانی

جناب شیبانی مدیر فروش مجموعه آریا پلیمر پیشگام :

ما خیلی اوقات فکر می‌کردیم در یک فروش مسیر درستی را در پیش گرفته ایم. اما با گزارش‌های SarvCRM توانسته ایم به این نکته دست یابیم که همیشه این‌گونه نیست و به موقع جلوی از دست دادن فروش را بگیریم. همچنین دیگر نگران عدم انجام فعالیت‌های مرتبط با فروش و یا رها شدن مشتری نیستم زیرا تمام آن‌ها در زمان تعیین شده به کارشناس مربوطه یادآوری می‌شوند.