یادداشت ها و ضمائم

اگر شما هم از آن دسته از کارمندان هستید که همیشه روی میزتان پر از برگه های یادداشت کوچک است و همیشه به دنبال یادداشت مورد نظر خود از میان انبوهی از کاغذهای کوچک و بزرگ می گردید، Sarv CRM یک راه حل عالی به شما پیشنهاد می دهد.

شما می توانید برای هر رکوردی که فکرش را بکنید یک یادداشت ایجاد کنید. به راحتی می توانید یادداشت های مورد نظر خود را پیدا کرده و حتی آنها را ویرایش کنید. راه های مختلفی برای ایجاد یک یادداشت جدید وجود دارد:

  1. از طریق صفحه اصلی ماژول فعالیت ها
  2. از طریق زیر پنل های مربوط به هر رکورد

برای ایجاد یادداشت در قسمت زیر پنل ها, از قسمت سوابق روی گزینه “ایجاد یادداشت” کلیک کنید.

 

attach

 

فرم زیر را مشاهده خواهید کرد:

 

attach

در قسمت انتخاب فایل می توانید در صورت تمایل فایل مورد نظر خود را ضمیمه کنید.( مانند فایل صورت جلسه، کاتالوگ و…) و یا در قسمت یادداشت توضیحات خود را تایپ کنید.

از این پس یادداشت های شما با دیگر رکورد های مربوط به مشتریان متصل شده و به راحتی ارتباط بین آنها را خواهید دید. دیگر نگران گم شدن آنها نباشید و فراموش نکنید که کدام یادداشت مربوط به کدام مشتری بود!!

برای دیدن لیست کلی یادداشت ها نیز می توانید با کلیک بر روی ماژول فعالیت ها و انتخاب یادداشت ها ، لیست تمام یاداشت های ثبتت شده را مشاهده کنید.

attach

 

شایان ذکر است که از طریق همین ماژل فعالیت ها، با کلیک روی گزینه چهارم یعنی “ایجاد یادداشت” نیز می توانید یادداشت خود را ایجاد کنید.