به منظور استفاده بهتر از ماژول پیش فاکتور، فاکتور و سفارش خرید برای شرکت هایی که بیش از 1 واحد اندازه گیری برای محصولات دارند، تغییراتی در قسمت محصولات و خدمات در پیش فاکتورها، فاکتورها و سفارشات خرید ایجاد شده است. به همین علت هنگام ایجاد این موارد به نکاتی باید توجه شود که در ادامه به آن اشاره می شود:

همانطور که میدانید با کلیک بر روی ماژول پیش فاکتور (در اینجا به عنوان نمونه پیش فاکتور توضیح داده شده است، در فاکتورها و سفارشات خرید نیز مشابه پیش فاکتور می باشند) و انتخاب گزینه ایجاد پیش فاکتور شروع به کار می کنیم.

مانند قبل روی انتخاب محصول کلیک می کنیم.

quote

 

برای انتخاب محصول بر روی علامت فلش کلیک می کنیم و محصول مورد نظر را از لیست محصولات انتخاب می کنیم

 

quote-2

 

نکته اصلی در این قسمت است. همانطور که مشاهده می کنید تغییراتی در ظاهر فرم ایجاد شده است. با همان روال قبلی تعداد محصولات، درصد تخفیف و بقیه موارد را وارد می کنیم. و در انتها روی گزینه
“اضافه کردن این محصول” کلیک میکنیم

توجه: تذکر این نکته ضروری است که اگر این بر روی کلید “اضافه کردن این محصول” کلیک نکنید، محصول به پیش فاکتور اضافه نمی شود و طبیعتا در صورت ذخیره پیش فاکتور نیز این محصول اضافه شده در پیش فاکتور شما ذخیره نمی گردد.

quote-3

 

محصول انتخاب شده به صورت زیر وارد پیش فاکتور می شود.

باید توجه داشت که برای انتخاب محصولات بعدی مجددا باید روی علامت فلش کلیک کنید و مراحل قبلی را تکرار کنید.

quote-4

 

برای ویرایش و یا حذف محصول می توان از گزینه های نشان داده در شکل زیر استفاده کرد.

quote-5

 

. پس از زدن گزینه ویرایش، محصول انتخاب شده به رنگ زرد در می آید که می توانید تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید و در انتها بر روی گزینه ” به روز رسانی این محصول” کلیک کنید

quote-6

 

پس از انجام اینکار محصول ویرایش شده به رنگ آبی در می آید.

quote-7