جلسات

برای ورود به صفحه اصلی جلسات نشانگر ماوس را بر روی گزینه “تقویم” نوار بالای نرم افزار (نوار ماژول ها) برده و سپس روی گزینه “جلسات” کلیک کنید.

تنظیم جلسه

برای برنامه ریزی جلسه 3 روش کلی را به شما نشان می دهیم. (دقت داشته باشید راه دوم برای برنامه ریزی جلسه کمی سریعتر  می باشد).

راه اول: شما با استفاده از منوی بالای صفحه می توانید یک جلسه جدید را برنامه ریزی کنید.

نشانگر ماوس را بر روی گزینه “تقویم” نوار بالای نرم افزار (نوار ماژول ها) برده و سپس روی گزینه “تنظیم جلسه” کلیک کنید و یا با کلیک روی ایجاد سریع، جلسه را تنطیم می کنیم.

 

meeting2

meeting1

در فرم مربوط به تنظیم جلسه فیلدهای زیر را مشاهده خواهید کرد:

meeting3

موضوع: به طور خلاصه عنوان میکنید که جلسه برای چه موضوعی تنظیم شده است. (جلسه فروش و …)

وضعیت: در این قسمت مشخص می کنید که آیا جلسه در مرحله برنامه ریزی است و یا برگزار شده است.

یادآوری در نرم افزار: با فعال سازی این گزینه، می توانید مشخص کنید که نرم افزار چه مدت زمان قبل از زمان تعیین شده برای برگزاری جلسه به شما و دیگر مدعوین یادآوری کند.

پیامک یاداوری به کاربر: با فعال سازی این گزینه، می توانید مشخص کنید که نرم افزار چه مدت زمان قبل از زمان تعیین شده برای برگزاری جلسه به شما پیامک یاداوری ارسال کند.

زمان: بیانگر زمان جلسه می باشد

مرتبط با: در این قسمت مشخص می کنید که جلسه ای که قرار است تنظیم کنید مرتبط با کدام ماژول ( سرنخ، حساب، فرصت و…) است.  سپس رکورد مورد نظر را انتخاب می کنید.

 

meeting4

اضافه کردن مدعوین:

در این قسمت می توانید دیگر همکاران خود و شخصی که قرار است با او جلسه داشته باشید را دعوت کنید. برای این منظور:

  1. نام شخص مورد نظر خود را وارد کنید.
  2. روی گزینه جستجو کلیک کنید. از جستجوی انجام شده نام و نام خانوادگی شخص مورد نظر را انتخاب کنید.
  3. مشاهده خواهید کرد که نام شخص مورد نظر در لیست قرار گرفته است. سپس گزینه اضافه کردن را انتخاب کنید.

meeting5

 

توجه کنید که در صورتی که روی گزینه ” ارسال دعوتنامه” کلیک کنید، Sarv CRMبه صورت خودکار برای شخص مورد نظر اطلاعات مربوط به جلسه، مانند تاریخ ساعت و مدت زمان آن را ایمیل خواهد کرد. اگر نمیخواهید شخص مورد نظرتان ایمیل دریافت کند، کافی است پس از دعوت کردن او روی گزینه “ذخیره” کلیک کنید

meeting6

 

راه دوم: شما با استفاده ازتایم لاین می توانید یک جلسه جدید را زیر حساب، فرصت ، سرنخ و…به سادگی برنامه ریزی کنید. برای این کار تنها لازم است زیر پنل مربوط به فعالیت ها را در انتهای صفحه ی مربوط به ماژول مورد نظر بازکرده و برنامه ریزی جلسه را انتخاب کنید. صفحه ای به شما نشان داده خواهد شد که می توانید اطلاعات جلسه خود را در آن وارد کنید و سپس آن را ذخیره کنید.

 

meeting7

نکته: فرق این روش با روش قبلی این است که در این حالت قسمت “مرتبط با” اتوماتیک پر می شود و لازم نیست مانند حالت قبل به طور دستی انتخاب کنید.

راه سوم:

با کلیک روی زمان مورد نظر در تقویم میتوانید جلسه خود را تنظیم کنید.

 

meeting8

بستن جلسه

توجه کنید وضعیت جلسه ای که تنطیم کردید را باید به روز کنید. بنابراین در صورتی که جلسه برگزار شده است، آیکون تیک را کلیک کرده و جلسه خود را ببندید.

meeting9

 

در این روش صفحه ای در مقابل شما نشان داده می شود که وضعیت جلسه شما را به صورت خودکار به برگزار شده تغییر می دهد و امکان نوشتن توضیحات جلسه به شما داده می شود. در این مرحله با انتخاب دکمه ذخیره جلسه شما بسته می شود.

meeting10