SarvCRM به گروه شرکت های همکاران سیستم پیوست

از زمانی تاسیس SarvCRM در سال 1392، چشم انداز ما ایجاد نسل جدیدی از نرم افزار برای کمک به طراحی کسب و کار هایی کارآمد و به روز بوده و در این مسیر، امروز اتفاقی بزرگ برای ایجاد تحول در کسب و کارهای مشتریانمان رخ داده است.

SarvCRM و همکاران سیستم
فرید فولادی مدیرعامل همکاران سیستم و فرهاد بابازاده مدیرعامل سرونو

پوشش فرآیندهای مدیریت ارتباط با مشتری به صورت یکپارچگی با سیستم های ERP از نیازمندی های مهم بسیاری از کسب و کار هاست و به جهت پوشش این نیاز و ایجاد شراکتی استراتژیک همکاران سیستم و سرونو از ۴ سال پیش همکاری خود را آغاز نمودند و پس از طراحی معماری، انجام یکپارچگی، اجرای آزمایشی و اطمینان از موفقیت این همکاری، از زمستان 98 شرکت سرونو به عنوان یکی از شرکت‌های تخصصی زیر مجموعه همکاران سیستم، به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
این رابطه، رسالت کمک به مشتریان را برای موفقیت در کسب و کار شتاب می‌بخشد و ترکیب قابلیت‌های سرونو با دانش، تجربه و گستردگی شبکه همکاران سیستم منجر به خلق ارزش کاملی برای مشتریان با کارایی بیشتر و سریع تر در صنایع و جغرافیای متنوع خواهد شد.

هرچند که ما ازین پس به عنوان عضوی از گروه شرکت های همکاران سیستم فعالیت خواهیم کرد، اما به طور کامل به سیاست چابکی و نوآوری SarvCRM متعهد خواهیم بود و اولویت اصلی ما اطمینان از ارائه یک تجربه منحصر به فرد برای همه مشتریان و شرکای تجاری ما می‌باشد و همواره در راستای توسعه محصولات و خدمات قابل تعریف در گستره این رابطه استراتژیک، تلاش خواهیم کرد.

همکاران سیستم به عنوان الگوی موفق شرکت‌های نرم افزاری در بیش از سه دهه فعالیت ثابت کرده که موفقیت همراه با ارائه خدمات بر پایه صداقت و شفافیت ممکن بوده و SarvCRM به عنوان یک CRM ابری هم قطعا در ادامه همین مسیر گام بر میدارد.
قطعا موفقیت در این شراکت بدون اثرگذاری بنیانگذاران همکاران سیستم، تیم اجرایی و دیگر کسانی که در طول این 4 سال با ما همراه شدند امکان پذیر نبود. از این دوستان برای صبر و شکیبایی و همچنین فراهم کردن این فرصت که فصل بعدی فعالیت خود را شروع کنیم سپاسگزاریم.

در پایان نیز باید از مشتریان وفادار خود که به ما باور داشتند و اجازه دادند در طول این سال‌ها در کنار آن‌ها باشیم، تشکر کنیم.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید