تراز آذین اروند

تراز آذین اروند

درباره شرکت تراز آذین اروند

مجموعه تراز آذین اروند از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نموده است و با بهره‌گیری از منابع انسانی خوب و با تجربه، تراز‌ آذین به تمام فرآیندهای زمینه های حسابداری مالی و مالیاتی اشراف داشته و با متخصصین سطح بالای سازمان امور مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده و سازمان تامین اجتماعی همکاری و تعامل مناسبی دارد. خدمات موسسه تراز آذین اروند شامل انجام کلیه امورحسـابداری و مالیاتی شرکت‌هـا (سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود و تعاونی و تضامنی)، موسسـات و کارخانجات و تهیه، تنظیم اظهارنامه مالیاتـی و دفاتر قانونـی طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر و مورد تایید سازمان مربوطه و پاسخ گویی به ممیز مالیاتی و همچنین تکمیل اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده توسط نیروهای زبده مالـی می‌باشد.

چالش‌ها

از جمله مهم‌ترین چالش‌ها و مشکلاتی که موتور حرکت تراز آذین به سمت CRM بودند می‌توان به مواردی مانند عدم یکپارچگی اطلاعات مشتریان، عدم ثبت دقیق پیگیری‌های مورد نیاز برای هر مشتری، سخت بودن دسترسی به پرونده مشتری برای نیروهایی که بیرون از شرکت در حال فعالیت هستند، کنترل کم بر فعالیت‌های کارکنان و گزارش‌گیری از کار روزانه آن‌ها اشاره کرد.

شرکت تراز آذین اروند

وب سایت: www.ta-arvand.ir
صنعت: ارائه خدمات مالی

دسته: B2B

پیاده سازی راهکار

با توجه به ماهیت کسب و کار مجموعه تراز آذین اروند و حضور اغلب کارشناسان این مجموعه بیرون از شرکت، نیاز بود که کارشناسان در هر جا، صرفا با اتصال به اینترنت به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود از پرونده مالی مشتری دست یابند. با توجه به این نیازمندی و نیز محدودیت‌های زیرساختی، نرم افزار مبتنی بر پردازش ابری بهتری گزینه برای تراز آذین اروند است.

ابتدا اطلاعات مشتریان پیشین وارد سیستم گردید و بخش فروش و بازاریابی شروع به ثبت پیگیری‌ها و فروش‌های خود نمودند. با توجه به اینکه فرآیند فروش اغلب در یک بازه طولانی انجام می‌گیرد، لازم است که تمامی سوابق پیگیری مشتری در پرونده او تجمیع گردد که این امر در حساب هر مشتری صورت پذیرفت. همچنین گزارش‌هایی ایجاد شدند که بتواند تحلیل‌های لازم روی فرآیند فروش و نتایج آن را ارائه دهد.

در ادامه، بخش فنی این مجموعه شروع به ثبت اطلاعات اختصاصی تمامی مشتریان خود و نیز تمامی وظایف مرتبط به هر مشتری نمودند. ساخت گزارش‌های مورد نیاز بر روی فعالیت‌های ایجاد شده نیز موجب ایجاد شفافیت بیشتر بر روی کارهای انجام شده و در انتظار هر مشتری گردید.

نتایج پیاده سازی

مجموعه تراز آذین اروند طی مدت استفاده از نرم افزار، تاثیرات بسیار خوبی بر فرایند پیگیری سرنخ‌های تجاری مجموعه داشته است و کارشناسان بازاریابی و فروش به صورت کاملا سیستماتیک پیگیری‌های خود را مدیریت می‌نمایند. با این کار امکان فراموشی پیگیری‌ها به حداقل رسیده است و از سوی دیگر نرخ تبدیل سرنخ‌های تجاری به فروش موفق نیز قابل گزارش‌گیری است.

در بخش اجرایی مجموعه تراز آذین مکالمات روزمره بین نیروهای بیرون از شرکت و نیروهای داخلی جهت گرفتن اطلاعات از پرونده مشتری تقریبا به صفر رسیده است. مدیریت مجموعه نیز با توجه به اینکه نیروهای بیرون از شرکت بیشتر زمان کاری خود را خارج از شرکت سپری می‌کنند، با ورود به نرم افزار می‌تواند به گزارش فعالیت‌های روزانه کاربران دسترسی داشته باشد.

همچنین سیستم پردازش ابری توانست تمامی نیاز این مجموعه را با کمترین هزینه تامین کند و تمرکز اصلی تیم داخلی را بر بحث بهبود فروش و خدمات رسانی به مشتریان قرار دهد.

سخن پایانی

آقای محمدرضا بختیاری

آقای محمدرضا بختیاری مدیرعامل مجموعه تراز آذین اروند:

مجموعه تراز آذین اروند ابتدا با دید محتاطانه نسبت به استقرار سیستم پردازش ابری در مجموعه خود جلو آمد ولی پس از تحقیقات لازم و مطالعه بیشتر درباره این سیستم‌ها و فواید این مدل استقرار و همچنین جلساتی که با تیم فروش مجموعه سرونو داشت، وارد دنیای پردازش ابری شد.
پشتیبانی فوق العاده تیم سرونو در تمامی موارد و گاها پشتیبانی پیش دستانه این تیم در فرآیند استقرار و ممیزی بعد از آن، تجربه فوق العاده‌ای در حوزه خدمات CRM برای ما داشت و توانستیم از این سبک پشتیبانی ایده بگیریم و نسبت به مشتریان خود اجرایی نماییم.