تراز آذین اروند

شرکت تراز آذین اروند

وب سایت:
www.ta-arvand.ir
صنعت: ارائه خدمات مالی
دسته: B2B

درباره شرکت تراز آذین اروند

مجموعه تراز آذین اروند از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نموده است و با بهره گیری از منابع انسانی خوب و با تجربه، تراز آذین به تمام فرایندهای زمینه های حسابداری مالی و مالیاتی اشراف داشته و با متخصصین سطح بالای سازمان امور مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده و سازمان تامین اجتماعی همکاری و تعامل مناسبی دارد. خدمات موسسه تراز آذین اروند شامل انجام کلیه امورحسـابداری و مالیاتی شرکتهـا (سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود و تعاونی و تضامنی)، موسسـات و کارخانجات و تهیه، تنظیم اظهارنامه مالیاتـی و دفاتر قانونـی طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر و مورد تایید سازمان مربوطه و پاسخ گویی به ممیز مالیاتی و همچنین تکمیل اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده توسط نیروهای زبده مالـی می باشد.

چالش ها

از جمله مهمترین چالش ها و مشکلاتی که موتور حرکت تراز آذین به سمت CRM بودند می توان به مواردی مانند عدم یکپارچگی اطلاعات مشتریان، عدم ثبت دقیق پیگیری های مورد نیاز برای هر مشتری، سخت بودن دسترسی به پرونده مشتری برای نیروهایی که بیرون از شرکت در حال فعالیت هستند، کنترل کم بر فعالیت های کارکنان و گزارش گیری از کار روزانه آن ها اشاره کرد.

پیاده سازی راهکار

با توجه به ماهیت کسب و کار مجموعه تراز آذین اروند و حضور اغلب کارشناسان این مجموعه بیرون از شرکت، نیاز بود که کارشناسان در هر جا، صرفا با اتصال به اینترنت به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود از پرونده مالی مشتری دست یابند. با توجه به این نیازمندی و نیز محدودیت های زیرساختی، نرم افزار مبتنی بر پردازش ابری بهتری گزینه برای تراز آذین اروند است.

ابتدا اطلاعات مشتریان پیشین وارد سیستم گردید و بخش فروش و بازاریابی شروع به ثبت پیگیری ها و فروش های خود نمودند. با توجه به اینکه فرایند فروش اغلب در یک بازه طولانی انجام می گیرد، لازم است که تمامی سوابق پیگیری مشتری در پرونده او تجمیع گردد که این امر در حساب هر مشتری صورت پذیرفت. همچنین گزارش هایی ایجاد شدند که بتواند تحلیل های لازم روی فرایند فروش و نتایج آن را ارائه دهد.

در ادامه، بخش فنی این مجموعه شروع به ثبت اطلاعات اختصاصی تمامی مشتریان خود و نیز تمامی وظایف مرتبط به هر مشتری نمودند. ساخت گزارش های مورد نیاز بر روی فعالیت های ایجاد شده نیز موجب ایجاد شفافیت بیشتر بر روی کارهای انجام شده و در انتظار هر مشتری گردید.

نتایج پیاده سازی

مجموعه تراز آذین اروند طی مدت استفاده از نرم افزار، تاثیرات بسیار خوبی بر فرایند پیگیری سرنخ های تجاری مجموعه داشته است و کارشناسان بازاریابی و فروش بصورت کاملا سیستماتیک پیگیری های خود را مدیریت می نمایند. با این کار امکان فراموشی پیگیری ها به حداقل رسیده است و از سوی دیگر نرخ تبدیل سرنخ های تجاری به فروش موفق نیز قابل گزارش گیری است.

در بخش اجرایی مجموعه تراز آذین مکالمات روزمره بین نیروهای بیرون از شرکت و نیروهای داخلی جهت گرفتن اطلاعات از پرونده مشتری تقریبا به صفر رسیده است. مدیریت مجموعه نیز با توجه به اینکه نیروهای بیرون از شرکت بیشتر زمان کاری خود را خارج از شرکت سپری می کنند، با ورود به نرم افزار می تواند به گزارش فعالیت های روزانه کاربران دسترسی داشته باشد.

همچنین سیستم پردازش ابری توانست تمامی نیاز این مجموعه را با کمترین هزینه تامین کند و تمرکز اصلی تیم داخلی را بر بحث بهبود فروش و خدمات رسانی به مشتریان قرار دهد.

صحبت پایانی

آقای محمدرضا بختیاری مدیرعامل مجموعه تراز آذین اروند:
مجموعه تراز آذین اروند ابتدا با دید محتاطانه نسبت به استقرار سیستم پردازش ابری در مجموعه خود جلو آمد ولی پس از تحقیقات لازم و مطالعه بیشتر درباره این سیستم ها و فواید این مدل استقرار و همچنین جلساتی که با تیم فروش مجموعه سرونو داشت، وارد دنیای پردازش ابری شد.
پشتیبانی فوق العاده تیم سرونو در تمامی موارد و گاها پشتیبانی پیشدستانه این تیم در فرایند استقرار و ممیزی بعد از آن، تجربه فوق العاده ای در حوزه خدمات CRM برای ما داشت و توانستیم از این سبک پشتیبانی ایده بگیریم و نسبت به مشتریان خود اجرایی نماییم.

آقای محمدرضا بختیاری
shadow