صفحه اصلی

اولین صفحه ­ای که هنگام ورود به Sarv CRM می­بینید، صفحه اصلی (خانه) است. گاهی نیاز دارید تصویری کلی از وظایف و وقایع پیش رو مشاهده کنید و یا ممکن است بخواهید آخرین تغییرات پرونده خاصی را مشاهده و یا به اصطلاح آن پرونده را دنبال کنید. صفحه اصلی این نیاز شما را برآورده می کند.

صفحه اصلی از تعدادی دشلت تشکلیل شده است. هر دشلت نشان دهنده لیستی از رکوردهای ثبت شده در سیستم است.در واقع هر کدام از این دشلت ها خلاصه ای از لیست هر کدام از ماژول ها هستند. به عنوان مثال شما تعدادی از فرصت های ثبت شده در سیستم را در دشلتی به نام ” فرصت های فروش برتر من” مشاهده خواهید کرد. این که چه آیتم هایی در دشلت مورد نظر نمایش داده شود بر اساس دلخواه شما انتخاب می شود. به منظور یادگیری نحوه کار با دشلت ها اینجا را کلیک کنید.

1

 1. نوار ماژول ها: در این قسمت تب های مختلف را مشاهده می کنید که هر کدام از آنها یکی از ماژول های Sarv CRM است.
 2. نوار جستجو: در این قسمت شما می توانید در Sarv CRM جستجو کنید.
 3. مدت زمان: تعداد روزهای باقیمانده از اعتبار حساب کاربری شما را نشان می­دهد.
 4. نوار آخرین مشاهدات: می دانیم که شما وقت سرخاراندن هم ندارید. هدف اصلی Sarv CRM نیز دقیقا افزایش بهره وری و سازماندهی کار افراد پرمشغله ای چون شما است. به همین منظور، نوار آخرین مشاهدات در بالای صفحه اصلی که ده ماژول و آیتمی که آخرین بار وارد آن شده اید را به شما نشان می دهد.
 5. نوتیفیکیشن: در Sarv CRM همکارانتان می توانند برای شما جلسه، تماس و یا وظیفه تعریف کنند؛ سرنخ، حساب، فرصت و یا موارد دیگری را ثبت کرده و به شما وصل کنند؛ همچنین نظرات خود را در زیر هر آیتم بصورت کامنت بیان کنند. نوتیفیکیشن امکانی است که در هر صفحه ای که هستید، بتوانید از رویدادهای فوق مطلع شوید.
 6. حساب کاربری من: حساب کاربری می توان اطلاعات کاربر نظیر نام و نام خانوادگی، کلمه عبور، رمز عبور و … را تنظیم و ویرایش کرد.

  در این زمینه برای تغییر رمز عبور خود گام­های زیر را طی کنید:

  • ابتدا در بالا و سمت راست صفحه اصلی روی گزینه “حساب کاربری من” کلیک کنید.
  • در صفحه جدیدی که باز شده، روی گزینه “ویرایش” در بالای صفحه کلیک کنید.
  • در قسمت “تغییر رمز عبور” می­توانید رمز عبور حساب کاربری خود را تغییر دهید.

 7. تنظیمات: در این قسمت شما می توانید تم، زبان و فونت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 8. اضافه کردن دشلت های سرو: هر دشلت حاوی اطلاعات فعالیت های مختلفی است، مانند تماس ها، ایمیل ها، پرونده های باز و هر موضوعی که دنبال می کنید. امکان مدیریت داشبورد با اضافه و حذف دشلت ها امکان پذیر است.

دشلت ها:

پس از آن که در مورد دشلت هایی که می خواهید در صفحه اصلی مشاهده کنید، تصمیم گرفتید، وقت آن می رسد که نکاتی را در مورد دشلت ها با شما در میان بگذاریم:

 1. می توانید مکان و ترتیب قرار گیری دشلت ها در خانه را براساس ترجیحات خود تغییر دهید. برای مثال ممکن است که بخواهید دشلت مربوط به “مشکلات باز من” اولین دشلت در صفحه اصلی باشد، به این منظور کافی است روی دشلت مورد نظر کلیک کرده و آن را به سمت مکان دلخواه خود بکشید. خواهید دید که دشلت ها براساس خواست شما جابه جا می شوند.
 2. برای حذف یک دشلت از خانه کافی روی گزینه ضربدر بالای آن کلیک کنید.
 3. به منظور به روزآوری داده ها دشلت ها کافی است روی علامت فلش (refresh) بالای ان کلیک کنید.
 4. به منظور ویرایش تنظیمات دشلت مورد نظر خود روی اولین اولین گزینه از سمت راست در قسمت بالای دشلت کلیک کنید.

اضافه و حذف کردن دشلت ها:

برای اضافه کردن دشلت­ها گام­های زیر را طی کنید:

 1. در بالا و سمت چپ صفحه اصلی بر روی گزینه “اضافه کردن دشلت” کلیک کنید.
 2. از لیست دشلت های موجود، دشلت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. پس از اضافه شدن دشلت به صفحه اصلی روی گزینه به روزآوری8-3-2013 2-19-18 PM  در بالای دشلت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات مربوطه نشان داده شود.

هر دشلت با کلیک بر روی8-3-2013 2-20-55 PM  “تنظیمات دشلت” در بالای  آن قابل ویرایش است.

در هر زمانی با کلیک بر روی ” تنظیم مجدد بر اساس پیش فرض” به حالت پیش فرض بازگردید.

 2

توجه کنید که تنظیمات صفحه اصلی بر اساس ترجیجات هر کاربر صورت می­ گیرد، بنابراین هیچ شخص دیگری به صفحه اصلی شما دسترسی ندارد.