blank

کنفرانس تبلیغات دیجیتالی

امروزه دنیای دیجیتال در تمامی جنبه های زندگی و کار افراد توسعه پیدا کرده و استفاده از ابزارهای دیجیتال یکی ازالزامات اصلی زندگی هرفردی شده است دراین میان ضریب نفوذ اینترنت با عددی حدود ۷۴ درصد همراه با ویژگیهای منحصر بفرد این ابزارها از قبیل شخصی بودن، دردسترس بودن، تعاملی بودن به همراه هزینه پایین اطلاع رسانی در آنها، آنها را تبدیل به یکی از مهمترین و اثربخش ترین رسانه های تبلیغاتی نموده است. لذا با توجه به افزایش اهمیت و بکارگیری رسانه های دیجیتالی ،گاها عدم توجه به ویژگیها والزامات خاص این رسانه ها، موجب عدم بهره گیری مناسب شرکت ها از این رسانه ارزشمند شده است بطوریکه روندهای تبلیغات در جهان نیز حاکی است این رسانه امروز تبدیل به مهمترین رسانه تبلیغاتی شرکت ها شده است، از این رو توجه به توسعه دانش کاربردی تبلیغات دیجیتالی و آشناسازی مدیران شرکتها با نحوه برنامه ریزی و اجرای کمپین های تبلیغاتی دیجیتالی هدفمند، مورد توجه عوامل برگزاری کنفرانس تبلیغات دیجیتالی می باشد. همچنین قابل ذکر است این کنفرانس تاکید ویژه ای بر توسعه تبلیغات دیجیتالی هدفمند به منظور پوشش دهی به اهداف تبلیغات شرکت ها و نیز ایجاد بالاترین سطح دسترسی و اعتباردر بازار هدف شرکتها دارد تا بتواند با افزایش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی، بهترین نتایج را برای آنها ایجاد نماید. در این کنفرانس سعی خواهیم کرد تا با انتقال دانش تخصصی و کاربردی از طریق سخنرانی مشاوران و مدیران متخصص حوزه تبلیغات و دیجیتال و نیز ارائه تجربیات و نتایج کمپین های موفق دیجیتالی زمینه ای را برای کسب دانش و تجربه برای صاحبان کسب وکار و مدیران بازاریابی و تبلیغات فراهم آوریم.

نشان سرآمدی دیجیتال

اولین دوره اعطای “نشان سرآمدی دیجیتال”با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکت های سرآمد در زمینه توسعه استراتژی و ابزارهای دیجیتال در گروه های مختلف کالا/خدمات برگزار می گردد. قابل ذکر است ارزیابی و انتخاب شرکت ها در این رویداد بر اساس نظرسنجی مردمی انجام می شود تا ضمن مشارکت و انتشار در جامعه، میزان اثرگذاری و نمود اقدامات انجام شده شرکت ها در فضای دیجیتال را نمایان سازد.همچنین معیارهای اصلی مورد سنجش در این رویداد، شامل موارد زیر می باشد:

1) وضعیت وب سایت شرکت
2) فعالیت در شبکه های اجتماعی
3) تبلیغات و اطلاع رسانی دیجیتالی
4) تولید و انتشار محتوای آنلاین
5) فروش و ارائه خدمات آنلاین

در نهایت شرکتهای سرآمد دیجیتال منتخب مردم، در طی مراسم باشکوهی، با حضور مقامات کشوری و مدیران و متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات، در اختتامیه کنفرانس تبلیغات دیجیتالی معرفی شده و ازآنها تقدیر به عمل خواهد آمد.
قابل ذکر است شروع نظرسنجی مردمی از 5 آذر تا 25 دی ماه خواهد بود و اعلام نتایج در روز کنفرانس به تاریخ 27 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد انجام خواهد شد.

برترین اساتید و مشاوران میزبان شما در کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی

فرهاد بابازاده - مدیرعامل سرونو

نقش تجربه مشتری در اثربخشی کمپین های دیجیتالی

اگر از دیدگاه CRM که سابقه بیست ساله دارد و هدف آن افزایش درآمد و سود است، به موضوع بازاریابی و تبلیغات دیجیتالی نگاه کنیم اهمیت دنیای دیجیتال را به اين شرح درمي يابيم:
– اين روزها یکی از چالش‏ های اساسی مدیران در زمینه درآمد است. در حال حاضر اگر شرکت‏ ها از ابزارهای دیجیتالی و آنلاین در کسب ‏وکار خود استفاده نکنند، بخش مهمی از مشتریان خود را از دست خواهند داد.
– چالش دیگر مدیران سود است. حاشیه سود شرکت‏ها روز به روز در حال کاهش است، چرا که هزینه‏ ها بالا رفته درحالی‏که درآمد به همان میزان افزایش نیافته است. در این موقعیت که سود در حال کاهش یافتن است، مدیران باید به فکر کاهش هزینه ‏های خود باشند. یکی از این هزینه‏ ها، هزینه بازاریابی، تبلیغات و فروش است که بازاریابی دیجیتال به كاهش آن کمک کرده، چرا که نسبت به سایر رسانه ‏ها به ‏رغم تأثیر مثبتی که دارد بسیار کم‏ هزینه است.
– سومین چالش مهم مدیران، عرضه سریع‏تر محصولات و خدمات خود به بازار است. دیجیتالی شدن کمک کرده است شکافی که برای رسیدن به مشتریان وجود داشت با کمک ابزارهای دیجیتالی به ميزان قابل توجهي از بین برود و مشتری راحت‏ تر به اطلاعات لازم دست یابد. به اين ترتيب با کمک این ابزارها، دغدغه‏ ها و چالش‏ های مدیران از قبیل دستیابی به سود و درآمد، یکپارچه‏ سازی کانال ‏ها و عرضه سریع محصول به مشتری در حد بالایی کاهش می‏ یابد و در نتيجه می‏تواند شرایط بهتری را برای شرکت‏ها ایجاد كند.

و دیگر سخنرانان کلیدی

blank

دکتر شهریار شفیعی

مدرس و مشاور بازاریابی و برندینگ
تجربه برند در فضای دیجیتال

blank

دکتر فرزاد مقدم

مدرس و مشاور تبلیغات و برندینگ
برنامه ریزی موثر رسانه های دیجیتال

blank

شهرزاد اسفرجانی

مشاور کمپین های تبلیغاتی
بازاریابی محتوایی براساس بینش مشتری

blank

پیمان واله

مشاور بازاریابی و تبلیغات
روند های تبلیغات دیجیتالی در ایران وجهان

blank

دکتر محمود محمدیان

مدرس دانشگاه و مشاور بازاریابی و تبلیغات
هدفگذاری تبلیغات تجاری در فضای دیجیتال

blank

دکتر محمد ناطق

مدیر برندینگ بانک ملت و مشاور تبلیغات و برندینگ
توسعه استراتژی دیجیتالی کسب و کارها

blank

حمیدرضا محمودی

قائم مقام مدیرعامل شرکت فست کلیک
کسب و کارهای مبتنی بر بازاریابی دیجیتالی

blank

دکتر بهنود الله وردی نیک

مدرس و مشاور بازاریابی و برندینگ
استراتژی خلاق پیام در فضای دیجیتال

blank

ثبت نام در کنفرانس

در بزرگترین و متفاوت ترین رویداد تبلیغات دیجیتال حضور داشته باشید